Alla kategorier / Mode / Väskor / Handväskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Mörkgrå teddy handväska med axelrem - Säljer en mörkgrå handväska i teddy-material med detaljer i fejkläder. Väskan har både handtag och avtagbar axelrem, samt en snygg dekorativ flik framtill. Perfekt storlek för det viktigaste och ger en trendig look till din outfit.
Ljusgul minihandväska med handtag - Söt ljusgul minihandväska i slätt konstläder med två stadiga handtag och avtagbar axelrem. Väskan har en stilren och boxig form som ger en trendig look. Perfekt för dig som vill ha en liten och smidig väska till mobilen och det viktigaste.
Grå handväska i skinn med handtag - Snygg grå handväska i mjukt skinn med ett stilrent lock och rund knappstängning. Väskan har ett smidigt handtag upptill och detaljerade sömmar. Perfekt storlek för det viktigaste och enkel att matcha till olika outfits. Är öppen med prisförslag😊
Svart flätad handväska med runda handtag/strandväska - Snygg svart handväska i flätad halm med rund form och stora, runda handtag i svart plast.
Ljuslila teddyhandväska Don Donna - Superfin ljuslila handväska från Don Donna i mjukt teddy-material. Väskan har två  handtag och en fyrkantig form, perfekt för att bära det viktigaste. Stängs med dragkedja och har en modern, trendig look. Ett band finns också till om man vill hänga väskan runt sig. I affär kostar den 600kr‼️
Brun mocka handväska med långa handtag - Snygg handväska i brun imitations  mocka med mjuk, slouchy form och långa handtag. Väskan har dekorativa remmar på sidorna och en hängande tag. Perfekt för dig som gillar en stilren och klassisk look.
Beige vadderad handväska med flätat handtag - Säljer en beige vadderad handväska med ett snyggt flätat handtag. Väskan har magnetknäppning och en mjuk, puffig design. Perfekt för dig som gillar stilrena accessoarer med en twist. Passar till det mesta och är enkel att matcha. Den är synligt använd inuti men inget man lägger märke till.
Beige teddy handväska Von Dutch - Säljer en beige teddy handväska från Von Dutch med broderad logga framtill och coolt vingmotiv på baksidan. Väskan har korta handtag i ljust konstläder och dragkedja upptill. Perfekt accessoar för dig som gillar trendiga detaljer och unik design.
Grå teddyhandväska med handtag
Grå teddyhandväska med handtag - 0 Grå teddyhandväska med handtag - 1 Grå teddyhandväska med handtag - 2

Grå teddyhandväska med handtag

Storlek: NO SIZE
Kategori: Handväskor
Märke: H&M
Skick: Nytt skick

100 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Liten grå handväska i mjukt teddytyg med detaljer i läderimitation. Det kommer med en axel rem till väskan. Aldrig använd ifrån HM.

Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Svarta högmidjade wide leg-jeans - Svarta jeans i denim med hög midja och vida, raka ben. Modellen har en figurnära passform över midja och höfter som övergår i en snygg wide leg-silhuett. Jeansen är aldrig använda, kommer från Zara i storlek 38
Soft goat tröja - brushed polo shirt - Ljusbeige, fluffig stickad tröja i en oversized modell med avslappnad passform. Köpt från soft goat i storlek S. Säljer då den aldrig kommit till använding.
Blåvitrandig blus med volangkrage - Blå- och vitrandig blus i ett lätt, vävt tyg. Modellen har en stor volangkrage, knäppning framtill och markerad midja med en utsvängd peplumkant. Ifrån kollektionen med meet me there x Filippa montan. I storlek S, aldrig använd.
Set ifrån Hm - Söt tvådelad sett i vitt med mörkblå blombrodyr. Setet består av ett ärmlöst linne med knytband på axlarna, figurnära överdel och lätt utsvängd nederkant. Ifrån hm, toppen är storlek xs och shortsen S. Men passar mig som är 167 och brukar ha S-M.
Ljusblå broderade volangshorts + topp - Ljusblått sett med volang ifrån HM. Aldrig använt, i storlek S i både topp och shorts.
Vit croppad blommig omlottblus och kjol - Vitt blommigt sett ifrån Zara. Superfint till sommaren. Kjolen är i storlek S och toppen i M, då den va ganska liten i storlek. Aldrig kommit till använding.
Liknande annonser
Visa alla
Fortsätt i appen →