Alla kategorier / Mode / Väskor / Handväskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Snygg och populär brun axelremsväska  - Snygg handväska i brun läderimitation med enkel axelrem och mjuk, rundad form. Väskan har minimalistisk design med synliga sömmar framtill och guldfärgade detaljer vid remfästena. Perfekt för dig som gillar stilrena accessoarer.
Brun axelremsväska  - Snygg axelremsväska från Givenchy i beige canvas med brunt läder och guldiga detaljer. Väskan har ett klassiskt monogrammönster med Givenchy-logga och justerbart axelband. Perfekt storlek för det viktigaste och stängs med dragkedja och tryckknapp.
Brun axelremsväska från Guess - Snygg brun axelremsväska från Guess med klassiskt monogrammönster och triangelformad logga framtill. Väskan har justerbar rem i brunt konstläder och guldfärgade detaljer, inklusive Guess-tag och rund berlock. Nypris: 1499kr, använd några gånger bara.
Brun axelremsväska med gulddetalj - Snygg brun handväska i slätt konstläder med guldfärgad metallspänne framtill. Väskan har en enkel, rektangulär form och en bred axelrem. Perfekt för dig som gillar stilrena accessoarer med en touch av guld.
Brun axelremsväska  - Snygg brun handväska med avtagbar axelrem och guldfärgade detaljer. Fotad fläck inuti
Brun axelremsväska i skinn - Snygg brun vintage axelremsväska
Michael Kors brun axelremsväska - Snygg brun handväska från Michael Kors (Äkta)  med klassiskt MK-mönster, guldfärgade detaljer och kedja. Väskan har dragkedja upptill och ljusbruna kanter. Perfekt för dig som gillar stilrena accessoarer med lyxig känsla.
Brun axelremsväska i skinnimitation - Snygg brun handväska i skinnimitation med mjuk, slouchy form och bred axelrem. Väskan har dragkedja upptill och en enkel, minimalistisk design som passar till många olika stilar. Perfekt för dig som gillar trendiga accessoarer. Väskan är köpt secondhand och är lite slitig på insidan av bandet.
Brun axelremsväska
Brun axelremsväska - 0 Brun axelremsväska - 1 Brun axelremsväska - 2

Brun axelremsväska

Storlek: NO SIZE
Kategori: Handväskor
Märke: Zara
Färg: Brun
Skick: Mycket bra skick

350 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Knappt använd

Evelina
Evelina
(1)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Blå jeansväska - Stor och fin väska i jeanstyg med rosa detaljer. Köpt på vinted men insåg att den inte är min stil!
Liknande annonser
Visa alla