Alla kategorier / Mode / Väskor / Handväskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
brun monogram handväska - Säljer en brun handväska. Väskan har en chunky guldfärgad kedja och stora guldbokstäver framtill. Perfekt för dig som gillar statement-accessoarer och exklusiv design.
Louis Vuitton Monogram handväska - en brun handväska som liknar en lv väska, köpt secondhand och därmed antar jag att den ej är äkta, alla bilder är mina. skriv för fler bilder om det behövs.
brun monogram handväska mini - obs ej äkta
Guess brun monogram handväska - Snygg handväska från Guess i brunt konstläder med klassiskt monogrammönster och en vit samt beige rand framtill. Väskan har guldfärgade detaljer och en smidig axelrem. Perfekt för dig som gillar trendiga accessoarer med logga.
Louis Vuitton Monogram handväska - Snygg handväska från Louis Vuitton i klassiskt brunt monogrammönster med ljusbruna läderdetaljer. Väskan har både handtag och justerbar axelrem samt guldfärgade metalldetaljer. Tillverkad i canvas och läder, perfekt för dig som gillar lyxiga accessoarer.
Louis Vuitton Monogram Alma handväska - Ej äkta! NYTT SKICK! Säljer en klassisk Louis Vuitton Alma handväska i brunt monogramcanvas med detaljer i ljust läder. Väskan har rundad form, dubbla handtag och guldfärgade metalldetaljer. Ikoniskt LV-mönster över hela väskan och dragkedja upptill.
Louis Vuitton brun monogram handväska - Säljer en liten brun handväska från Louis Vuitton med klassiskt monogrammönster. Väskan har två handtag, avtagbar axelrem i beige läder med röda detaljer och guldfärgade metalldetaljer. Cylinderformad design med dragkedja upptill. PRIS KAN DISKUTERAS VID SNABBA KÖP
Mini Monogram Vanity Handväska - Snygg brun handväska sminkväska i klassiskt monogrammönster. Väskan har boxig form, guldfärgade detaljer och dragkedja runt om. Ljust beige insida och justerbar axelrem med röda kanter. Perfekt för dig som gillar lyxiga accessoarer.
 Monogram handväska
 Monogram handväska - 0  Monogram handväska - 1  Monogram handväska - 2  Monogram handväska - 3

Monogram handväska

Storlek: NO SIZE
Kategori: Handväskor
Märke: väska
Färg: Brun
Skick: Bra skick

500 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer en klassisk handväska i brunt monogrammönster med detaljer i ljust läder. Väskan har guldfärgade metalldetaljer, ett elegant spänne framtill och ett topphandtag. Ikonisk design som verkligen sticker ut.

vinus
vinus
(2)
Senast aktiv: Nyligen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Begie  ribbad kjol med snörning - Söt vit ribbad kortkjol med snörning på sidorna och volangdetalj i nederkant. Perfekt för en somrig look. 💕
Begie sidenklänning med rosett - Elegant begie klänning i siden med långa ärmar och en stor rosett i ryggen. Klänningen har en vacker drapering och en mjuk, glansig yta som ger en lyxig känsla. Perfekt för speciella tillfällen.
Locktång med värmeskyddande handske - Helt ny.
Svarta stickade stövletter med klack - Säljer dessa superfina och trendiga boots! Använda endast 1 gång, i mycket fint skick. • Stretchigt stickat material • Bekväma och stabila klackar • Passar både till vardag och fest • Storlek: 39
Svart dunjacka med huva - Snygg och varm svart dunjacka med huva och dragkedja. Jackan har långa ärmar och praktiska fickor framtill. Perfekt för kyliga dagar.
Guldfärgad klocka från MOTF - Stilren klocka från MOTF med fyrkantig urtavla i silver och guldfärgat armband i metall. Urtavlan har romerska siffror och gnistrande stenar som timmarkeringar. Perfekt accessoar för dig som gillar en elegant look.
Svart och brun handväska från Guess - Snygg svart handväska från Guess med brunt monogrammönster och guldfärgade detaljer. Väskan har en kedjerem och ett dekorativt G-lås framtill. Invändigt är den fodrad med beige tyg med Guess-loggor. Perfekt accessoar för att lyfta din outfit.
Svarta höga läderstövlar med gulddetalj - Säljer ett par svarta höga stövlar i slätt läder med guldfärgad metallspänne vid skaftet. Klassisk och stilren design med rund tå och låg klack. Dragkedja på insidan för enkel påtagning. Perfekta för dig som vill ha en tidlös look.
Liknande annonser
Visa alla