Alla kategorier / Mode / Väskor / Handväskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Monogram handväska - Säljer en klassisk handväska i brunt monogrammönster med beigea handtag och detaljer i rött. Väskan har guldfärgade metalldetaljer och avtagbar axelrem. Perfekt storlek för det viktigaste och ikonisk design som alltid känns rätt.
Monogram handväska - Säljer en snygg brun handväska med klassiskt monogrammönster och ljusa detaljer. Väskan har två stadiga handtag, guldfärgade metalldetaljer och dragkedja. Perfekt för dig som gillar lyxiga accessoarer och tidlös design.
Fbrun monogram handväska - Säljer en brun handväska  med klassiskt FF-monogram i mörkbrunt och svart. Väskan har guldfärgade detaljer, kedjerem och en stor Fendi-logga på framsidan. Kan bäras både i handtaget och med axelrem. Materialet är canvas med läderdetaljer. Aldrig använd
Monogram handväska - Säljer en brun handväska med klassiskt monogrammönster och guldfärgad kedja. Väskan har en avtagbar bred axelrem i rosa. Perfekt för dig som gillar lyxiga accessoarer och vill sticka ut. Något missfärgad kedja men går att byta ut bandet till det rosa.
Brun Monogram handväska - Snygg handväska i brunt monogrammönster med guldiga kedjehandtag och detaljer. Perfekt för dig som gillar lyxiga accessoarer. Jättefin väska som fortfarande är i bra skick! Använd en gång.
 Monogram handväska - Säljer min favorit handväska då jag har köpt en ny liknande. Lite sliten (undersidan av bandet, mönstret har blivit lite slitet osv) men fortfarande mycket kvar att ge. Det medföljer ett kort och långt band.
Brun DKNY handväska med monogram - Snygg handväska från DKNY i brunt läder och canvas med klassiskt DKNY-monogram. Väskan har silverfärgade metalldetaljer, dekorativ spänndetalj framtill och justerbart axelband. Perfekt storlek för det viktigaste och trendig design. Vintage💕
brun monogram handväska - Säljer en brun handväska. Väskan har en chunky guldfärgad kedja och stora guldbokstäver framtill. Perfekt för dig som gillar statement-accessoarer och exklusiv design.
 Monogram handväska
 Monogram handväska - 0  Monogram handväska - 1  Monogram handväska - 2  Monogram handväska - 3

Monogram handväska

Storlek: NO SIZE
Kategori: Handväskor
Märke: väska
Färg: Brun
Skick: Bra skick

500 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer en klassisk handväska i brunt monogrammönster med detaljer i ljust läder. Väskan har guldfärgade metalldetaljer, ett elegant spänne framtill och ett topphandtag. Ikonisk design som verkligen sticker ut.

vinus
vinus
(2)
Senast aktiv: Idag
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Begie  ribbad kjol med snörning - Söt vit ribbad kortkjol med snörning på sidorna och volangdetalj i nederkant. Perfekt för en somrig look. 💕
Begie sidenklänning med rosett - Elegant begie klänning i siden med långa ärmar och en stor rosett i ryggen. Klänningen har en vacker drapering och en mjuk, glansig yta som ger en lyxig känsla. Perfekt för speciella tillfällen.
Locktång med värmeskyddande handske - Helt ny.
Svarta stickade stövletter med klack - Säljer dessa superfina och trendiga boots! Använda endast 1 gång, i mycket fint skick. • Stretchigt stickat material • Bekväma och stabila klackar • Passar både till vardag och fest • Storlek: 39
Svart dunjacka med huva - Snygg och varm svart dunjacka med huva och dragkedja. Jackan har långa ärmar och praktiska fickor framtill. Perfekt för kyliga dagar.
Guldfärgad klocka från MOTF - Stilren klocka från MOTF med fyrkantig urtavla i silver och guldfärgat armband i metall. Urtavlan har romerska siffror och gnistrande stenar som timmarkeringar. Perfekt accessoar för dig som gillar en elegant look.
Svart och brun handväska från Guess - Snygg svart handväska från Guess med brunt monogrammönster och guldfärgade detaljer. Väskan har en kedjerem och ett dekorativt G-lås framtill. Invändigt är den fodrad med beige tyg med Guess-loggor. Perfekt accessoar för att lyfta din outfit.
Svarta höga läderstövlar med gulddetalj - Säljer ett par svarta höga stövlar i slätt läder med guldfärgad metallspänne vid skaftet. Klassisk och stilren design med rund tå och låg klack. Dragkedja på insidan för enkel påtagning. Perfekta för dig som vill ha en tidlös look.
Liknande annonser
Visa alla