Alla kategorier / Mode / Väskor / Handväskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Svart Balenciaga handväska i skinn - Snygg svart handväska från Balenciaga i äkta skinn med vit logga framtill. Väskan har dubbla handtag, avtagbar axelrem och silverfärgade detaljer. Kommer med dustbag och äkthetskort. Perfekt för dig som gillar lyxiga accessoarer.
Vinröd handväska i krokopräglat skinn - Säljer en vinröd handväska med glansig krokopräglad yta och guldfärgade metalldetaljer. Väskan har två långa handtag och dragkedja upptill. Perfekt för dig som vill ha en statementväska med lyxig känsla och unik struktur.
Svart handväska i skinn - Jättesnygg medium väska som jag säljer då jag har köpt en ny. Passar jättebra till allt☺️
Svart handväska i krokopräglat skinn - Snygg svart handväska med krokodilpräglat mönster och både axelrem och handtag. Väskan har guldfärgade detaljer och en stilren, rektangulär form. Perfekt för dig som gillar trendiga accessoarer med lite edge.
Svart handväska i krokodilpräglat skinn - Snygg svart handväska i fejkat krokodilskinn med två handtag och silverfärgade spännen. Väskan har en klassisk fyrkantig form och lock med spänndetaljer. Perfekt för dig som gillar en trendig och stilren look. Hittar inte vart den är ifrån säljer även på vinted om man föredrar de
Svart Michael Kors handväska i skinn - Snygg svart handväska från Michael Kors i mjukt skinn med guldfärgade detaljer och stort MK-hänge. Väskan har flera innerfack med dragkedja och rymligt huvudfack. Perfekt för dig som gillar klassisk och stilren design.
Svart quiltad YSL handväska i skinn - Snygg svart handväska från YSL i quiltat skinn med kedjehandtag och präglad logga framtill. Väskan har en mjuk, strukturerad form och stilrena detaljer i svart metall. Perfekt för dig som vill ha en lyxig och trendig accessoar.
Svart Louis Vuitton handväska i skinn  - Cool svart handväska från Louis Vuitton i skinn med flera dragkedjefack och nitar framtill. Väskan har breda axelband och LV-loggor i metall. Perfekt för dig som gillar en edgy och praktisk look med mycket plats för dina grejer.
Grågrön handväska i skinn
Grågrön handväska i skinn - 0 Grågrön handväska i skinn - 1 Grågrön handväska i skinn - 2 Grågrön handväska i skinn - 3 Grågrön handväska i skinn - 4 Grågrön handväska i skinn - 5

Grågrön handväska i skinn

Storlek: NO SIZE
Kategori: Handväskor
Märke: Giannotti
Färg: Oliv
Skick: Mycket bra skick

250 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Snygg grågrön handväska i mjukt skinn med dubbla handtag och dekorativ dragkedja framtill. Väskan har en rymlig form och sväljer mycket samtidigt som den är smidig att bära. Mkt fint skick!

Gunilla Gerdin
Gunilla Gerdin
(1)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Blå Retro Game Box - Bärbar modul med massor av retrospel. Kan även kopplas till TV:n.
Randig axelväska i stickat material (Ceannis) - Snygg axelväska från Ceannis med ett färgglatt randigt mönster i beige, svart, grön, rosa och blå. Väskan har en praktisk dragkedja och är tillverkad i ett stickat material. Storlek: 40x35
Brun axelväska i skinn - Snygg brun axelväska i skinn med ett klassiskt spänne framtill. Väskan har en praktisk innerficka med dragkedja för säker förvaring. Storlek 30x30
Grå kavaj från H&M, storlek 44 - Snygg grå kavaj från H&M i storlek 44. Klassisk modell med två knappar framtill, figursydd passform och diskreta fickor. Fodret är ljusrosa med små prickar.
Skidjacka och byxa från Tenson - Snygg röd vindjacka (strl 40) från Tenson med justerbar huva och svarta dragkedjor. Jackan har flera praktiska fickor framtill och väldigt mjuk och skön på. Matchande skidbyxor i svart (strl 42). Mkt fint skick!
 Bonfire skid-/snowboardjacka  - Snygg vit skid-/snowboardjacka från Bonfire med huva och knappar framtill. Jackan har dragsko i nederkant och muddar vid ärmslut. Diskret mönster i yttertyget. Två sidofickor och diskret logga på bröstet. Mkt fint skick, förutom ”flärpen” i dragkedjan some sönder, men jag har satt dit ett gem som funkar perfekt för att dra upp och ner dragkedjan.
Relax Body Mist från Victoria’s Secret  - Fräsch body mist från Victoria’s Secret med lavendelolja och vanilj. Flaskan är genomskinlig med lila etikett och vitt lock. Innehåller eteriska oljor och har en avslappnande doftprofil. Helt ny!!
Schwarzkopf Selfie Ring Light - Selfie ring light från Schwarzkopf Professional. Ringen är vit och rund, tillverkad i plast och laddas via USB-kabel som medföljer. Perfekt för att få jämnt ljus till selfies eller videoinspelningar. Kommer i originalförpackning med instruktioner. Ny och aldrig använd!
Liknande annonser
Visa alla