Alla kategorier / Mode / Väskor / Handväskor
Vinröd flätad axelväska i läder
Vinröd flätad axelväska i läder - 0

Vinröd flätad axelväska i läder

Storlek: NO SIZE
Kategori: Handväskor
Märke: Design By Si
Färg: Vinröd
Skick: Mycket bra skick

650 SEK

Frakt från 49 SEK
Beskrivning

Snygg vinröd handväska med flätad design och mjuk, rundad form. Väskan har ett bredare axelband och dragkedja upptill. Tillverkad i läder och perfekt för dig som gillar en unik och trendig look.

Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Blazer nakd - Beige blazer från nakd i linnetyg. Jättefin till sommaren🤍 använd en gång. Köpt för 849kr!
Asos maxikjol - Söker efter denna maxikjol från SNDY asos i storlek 34/36!🙏
Svea Träningslinne  - Träningslinne från Svea. Aldrig använt.
Stickad tröja  - Svart stickad tröja från nakd med liten polo, jättesnygg & skön!🍂🤎
Sommar topp - Somrig topp från hm med blommor på!💚 endast testad
Festtopp  - Svart topp från stradivarius i en kostade modell! Ribbat material och snygg, rundan skurning nertill🖤
Carin Wester väska  - Helt ny crossbody väska från Carin Wester! Supersnygg🖤
Dr Denim jeans - Helt nya jeans från Dr Denim! En rak modell💙
Liknande annonser
Visa alla
Vinröd axelväska i läder - Snygg vinröd handväska i mjukt läder med enkel och stilren design. Väskan har en bred axelrem och dragkedja upptill. Perfekt för dig som gillar minimalistisk stil och vill ha plats för allt du behöver.
Vinröd axelväska med silverdetalj - Snygg vinröd handväska i slätt konstläder med axelrem och stor silverfärgad spänndetalj framtill. Väskan har en stilren, avlång form och minimalistisk design som passar perfekt till trendiga outfits. Använd fåtal gånger, mycket gott skick💕💌
Vinröd handväska i skinn - Snygg vinröd handväska i mjukt skinn med unik form och breda handtag. Väskan har en minimalistisk design utan synliga detaljer och passar perfekt för dig som gillar stilrena accessoarer. Perfekt storlek för det viktigaste och enkel att bära i handen.
Vinröd Jacquemus handväska i läder - Snygg vinröd handväska från Jacquemus i slät läder med guldfärgad logga framtill. Väskan har ett topphandtag och en avtagbar axelrem med guldfärgade detaljer. Perfekt för dig som vill ha en trendig och stilren accessoar.
Vinröd flätad handväska från design by sí - Säljer en vinröd handväska med flätad design och rundad form. Väskan har ett kort, vadderat handtag och dragkedja upptill. Tillverkad i skinnimitation som ger en lyxig känsla. Perfekt accessoar för dig som gillar trendiga detaljer. Använd 2 gånger. Har en jätteliten fläck på insidan men inget som påverkar väskan i helheten
Svart flätad axelväska i skinnimitation - så snygg ”flätad” svart väska - rymlig och bekväm ! passar till jättemycket och är en perfekt väska on the go! skriv vid fler frågor ❤️❤️
Vinröd axelväska i lack - Snygg vinröd handväska i glansigt lackmaterial med enkel axelrem och guldfärgade metalldetaljer. Väskan har en mjukt rundad form och stängs med dragkedja upptill. Perfekt för dig som vill ha en trendig accessoar med retrovibbar.
Svart flätad axelväska - Snygg svart axelväska med flätad design och mjuk struktur. Väskan har en bred axelrem och rymlig insida. Helt oanvänd, köpt på Glitter (märke ”don donna”)
Fortsätt i appen →