Alla kategorier > Mode > Väskor > Handväskor
Vinröd flätad axelväska i läder
Vinröd flätad axelväska i läder - 0

Vinröd flätad axelväska i läder

Storlek: NO SIZE
Kategori: Handväskor
Färg: Vinröd
Skick: Mycket bra skick

650 SEK

Frakt från 49 SEK
Beskrivning

Snygg vinröd handväska med flätad design och mjuk, rundad form. Väskan har ett bredare axelband och dragkedja upptill. Tillverkad i läder och perfekt för dig som gillar en unik och trendig look.

Emmy Andersson
Emmy Andersson
(18)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Vinröd Gucci väska - Säljer en liten vinröd Gucci väska
Vinröd handväska i skinnimitation - Snygg vinröd handväska från Eleganci i skinnimitation med en mjuk, rundad form. Väskan har ett ytterfack med dragkedja och justerbara axelband med nitar. Perfekt för dig som vill ha en stilren och rymlig väska med coola detaljer.
Vinröd ATP väska  - Snygg vinröd handväska i glansigt lackat läder med unik asymmetrisk lockdesign. Väskan har både handtag och avtagbar axelrem med guldfärgade detaljer. Perfekt för dig som vill ha en trendig accessoar med modern form, nypris 4099.
Flätad grå axelväska med knut - Snygg grå handväska i flätad design med mjukt tygmaterial. Väskan har en bred axelrem med dekorativ knut och stängs med dragkedja. Perfekt för dig som gillar trendiga accessoarer med unik form. Pris kan diskuteras vid snabb affär, skickas med frakt eller möts upp i Stockholm
Vinröd YSL handväska i läder - Säljer en vinröd handväska från Saint Laurent i mjukt läder med quiltad design och guldfärgat YSL-emblem framtill. Väskan har en klassisk rektangulär form och stängs med magnetlås. Perfekt accessoar för dig som gillar lyxig och tidlös stil.
Brun/vinröd croco-mönstrad handväska - Snygg handväska i croco-mönstrat konstläder med bred, vadderad axelrem. Väskan har dragkedja upptill och en mjuk, slouchy form som ger en trendig look. Perfekt för dig som gillar stilrena accessoarer med lite edge. Oanvänd axelband medföljer
Vinröd guess croco-handväska med spänne - Snygg vinröd handväska i croco, från Guess. Köpt i Japan helt oanvänd
Beige bucket bag i läder - Hobo väska, med extra band som ej passar exakt i färgen, men fungerar. Vegansk läder men fin kvalite. Använd endast en gång. Inget märke på den.
Andra annonser från Handväskor
Visa alla
City bag dupe. - Mått: Bredd 36 höjd 24. Säljer nu min rymliga och jättesnygga väska ifrån Boohoo köpt i slutet av 2024. Använd fåtal gånger och i bra skick. Köptes för ca 400kr. Kan skicka egna bilder, skriv privat! 🤩
Brun handväska  - Snygg brun minihandväska i slätt läder med vita sömmar och guldfärgat spänne framtill. Väskan har både handtag och justerbar axelrem, perfekt för att bära crossbody. Stilren och trendig modell med detaljer i minimalistisk design.
Gucci GG Supreme axelremsväska - Snygg handväska från Gucci i GG Supreme canvas med bruna läderdetaljer och guldfärgad kedja. Väskan har avtagbar axelrem och dragkedja upptill. Klassisk GG-logga framtill och elegant form som passar till många looks.
Svart bucket väska från H&M - Säljer min hm väska som inte går att köpa längre. Använd men i skick som ny! Inga fläckar eller synliga effekter. Så sjukt fin och praktisk🩷🩷
Fin väska  - Superfin väska som är edentisk med polene väskan! Den är i jättefint skick! Begie/grå skulle jag säga färgen är
Svart balenciaga liknande handväska i skinn - Cool svart handväska i glansigt skinn med silverfärgade metalldetaljer, dragkedja framtill och dekorativa nitar. Väskan har både handtag och axelrem samt långa läderband som detaljer. Aldrig använd
 svart quiltad handväska - Säljer en klassisk svart quiltad handväska med guldfärgade detaljer och kedjerem. Väskan har det ikoniska CC-spännet framtill och röd insida med präglad logga. Tillverkad i läder och har elegant, tidlös design.
Vinröd YSL handväska i läder - Säljer en vinröd handväska från Saint Laurent i mjukt läder med quiltad design och guldfärgat YSL-emblem framtill. Väskan har en klassisk rektangulär form och stängs med magnetlås. Perfekt accessoar för dig som gillar lyxig och tidlös stil.