Alla kategorier / Mode / Väskor / Handväskor
Mini svart lackad handväska
Mini svart lackad handväska - 0 Mini svart lackad handväska - 1 Mini svart lackad handväska - 2

Mini svart lackad handväska

Storlek: NO SIZE
Kategori: Handväskor
Skick: Nytt skick

200 SEK

Frakt från 39 SEK
Beskrivning

Supersöt mini handväska i svart lack med stilrent handtag och snyggt spänne i guld framtill. Väskan har en boxig form och glänsande finish som ger en trendig look. Perfekt accessoar för att lyfta din outfit.

Jessica Pettersson
Jessica Pettersson
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Svart klänning med guldknappar - Stilren svart klänning från Gina Tricot med v-ringning och långa ärmar. Klänningen har dekorativa guldknappar framtill och två fickdetaljer. Passar perfekt för dig som gillar en klassisk look med en twist.
Michael Kors vita kilklackssandaler - Snygga vita sandaler från Michael Kors med kilklack i flätad jute och remmar i läder. Främre remmen har MK-logga i grått och spänne i guld. Perfekta för sommaren med sin trendiga och bekväma design.
Svarta BOSS sneakers med vit sula - Snygga svarta sneakers från BOSS med präglat mönster på sidorna, gulddetaljer på snörningen och logga i guld på hälen. Skorna har en klassisk låg modell och vit, tjock sula som ger en modern look. Perfekta för dig som gillar stilrena och trendiga sneakers.
Liknande annonser
Visa alla