Alla kategorier / Mode / Väskor / Handväskor
Mörkröd handväska med axelrem Misako
Mörkröd handväska med axelrem Misako - 0 Mörkröd handväska med axelrem Misako - 1 Mörkröd handväska med axelrem Misako - 2

Mörkröd handväska med axelrem Misako

Storlek: NO SIZE
Kategori: Handväskor
Märke: Misako
Färg: Vinröd
Skick: Nytt skick

80 SEK

Frakt från 39 SEK
Beskrivning

Mörkröd (den är mörkare än på bild, nästan lite åt lila) handväska med guldfärgade detaljer. Väskan har ett huvudfack som stängs med dragkedja. Inuti finns ett mindre sidofack med dragkedja. Väskan har två handtag och en avtagbar, justerbar axelrem. Använd vid ett tillfälle. En söm är ljusare längst ner på en sida, var så här redan vid köpet.

Joanna
Joanna
(1)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Svarta stövletter med klack från Camomilla - Svarta ankelboots köpta i Italien med dragkedja på insidan. Stövlarna har en fyrkantig tå och en stabil blockklack. Klackhöjden är 9,5 cm.  Använda vid tre tillfällen, det finns några märken på skon och klacken . Jag har klistrat in en gelsula för att dämpa men har inte testat att ta ut den.
Svarta sandaler med glitter från Beira Rio - Sandaletter med remmar i svart och silverfärg, varav en rem är dekorerad med strass. Skorna har en bekväm innersula med dämpning fram och en stabil blockklack.  Använda vid två tillfällen, passar en 38 (jag har 37.5 ) annars glider remmen av på hälen.
Beige fluffig pälsväst med knytskärp Rituals  - Väst i fuskpäls med ett knytband i midjan. Västen har en öppen design framtill och är utan ärmar. Endast provad .
L'Orchestre Parfum Electro Limonade EdP - En elegant parfymprovflaska med L'Orchestre Parfum Electro Limonade EdP. Ca 50% kvar av 8 ml.
Guaria Morada EdP från Berdoues - Guaria Morada EdP från Berdoues är en elegant parfym med blommig och fräsch doft. 85% kvar av 8 ml.
Avant L'Orage EdP Maison Matine - Avant L'Orage EdP från Maison Matine, 70% kvar av 8 ml.
Unika Vanille Reglisse  - Unika Vanille Reglisse Eau de Parfum, endast testad,8 ml flaska. Doften har noter av kanderad frukt, saffran och vanilj.
Liknande annonser
Visa alla