Alla kategorier / Mode / Väskor / Handväskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Guldig quiltad handväska med kedja - Supersnygg liten handväska i guld med quiltat mönster och kedjerem. Kedjan kan tas av ifall man vill ha som en clutch bara. Väskan har ett klassiskt lock med tryckknapp och flera fack inuti för kort och småsaker. Perfekt för dig som vill ha en statement-accessoar.
Mörkbrun quiltad handväska med kedja - Snygg mörkbrun handväska i quiltat läder med guldfärgad kedja och dragskostängning. Väskan har en klassisk bucket-form och detaljer i metall. Perfekt för dig som gillar en stilren och lyxig look. Dm for more details and pics 😊
Svart quiltad handväska med kedja - Snygg svart handväska i quiltat mönster med guldfärgad kedja som axelrem. Väskan har dragskostängning med kedjedetalj och mjukt, glansigt material som ser ut som konstläder. Perfekt för dig som gillar en trendig och klassisk look.
Beige quiltad handväska med kedja - Trendig beige handväska med quiltat mönster och snygg guldfärgad kedjerem. Väskan har en mjuk, vadderad look och stängs med lock. Perfekt för att lyfta din outfit med en stilren accessoar.
Svart quiltad handväska med kedja - Snygg svart quiltad handväska med stora guldfärgade kedjehandtag. Väskan har en rektangulär form och är tillverkad i vad som ser ut som konstläder. Insidan har ett innerfack. Perfekt accessoar för att lyfta din outfit. Ny och oanvänd ifrån Zara.
Röd quiltad handväska med kedja - Snygg röd handväska i quiltat mönster med guldfärgad kedjerem och dekorativt metallspänne framtill. Väskan har en kompakt form och elegant design, perfekt för att lyfta vilken outfit som helst. Materialet är konstläder och detaljerna i guld ger en lyxig känsla.
Svart quiltad handväska med kedja - Hej ! Dm for more pics
Beige quiltad handväska med kedja - Snygg beige handväska med quiltat mönster och silverfärgad kedjerem. Väskan har magnetlås och en stilren, rektangulär form. Perfekt för dig som gillar trendiga accessoarer med en clean look. Materialet ser ut att vara konstläder.
Guldig quiltad handväska med kedja
Guldig quiltad handväska med kedja - 0 Guldig quiltad handväska med kedja - 1 Guldig quiltad handväska med kedja - 2 Guldig quiltad handväska med kedja - 3

Guldig quiltad handväska med kedja

Storlek: NO SIZE
Kategori: Handväskor
Märke:
Färg: Guld
Skick: Nytt skick

150 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Snygg guldig handväska från med quiltat mönster och dubbla guldfärgade kedjor. Väskan har YSL-logga framtill och en dekorativ tofs. Perfekt accessoar för att lyfta din outfit. Helt ny aldrig använd.

Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Vit klänning  - Vit satin klänning till salu! En helt ny satin klänning som är köpt för 2000kr från turkiet säljs nu pga fel storlek.. Klänningen är väldigt fin och sitter på som en smäck. Kan mötas upp eller fraktas. Skriv för frågor.Klänning ser ut precis som bild
Olivgrön kavaj med knytskärp - En jättesnygg och Stilren olivgrön kavaj med breda slag, knytskärp i midjan och två framfickor. Långärmad modell i mjukt tyg som ger en snygg siluett. Perfekt för dig som vill ha en trendig och enkel look.
Ljusblå slim fit skjorta Dressmann - Säljer en ljusblå skjorta från Dressmann i slim fit-modell. Skjortan är tillverkad i stretchig bomull, har klassisk krage, långa ärmar och knäppning framtill. Perfekt för dig som gillar en stilren och enkel look.
Svarta kostymbyxor Dressmann slim fit - Snygga svarta kostymbyxor från Dressmann i modellen slim fit. Byxorna har klassisk design med pressveck, bälteshällor och knappgylf. Perfekta för dig som vill ha en stilren och modern look. Materialet känns mjukt och följsamt.
Blå skjortklänning med snörning - Snygg blå långklänning från Trendyol med klassisk skjortkrage, knappar hela vägen framtill och långa ärmar. Klänningen har snörningsdetaljer i midjan för en justerbar passform och är tillverkad i ett mjukt bomullstyg.
Liknande annonser
Visa alla