Alla kategorier / Mode / Väskor / Handväskor
Cremevit minihandväska med guldhandtag
Cremevit minihandväska med guldhandtag - 0 Cremevit minihandväska med guldhandtag - 1 Cremevit minihandväska med guldhandtag - 2

Cremevit minihandväska med guldhandtag

Storlek: NO SIZE
Kategori: Handväskor
Märke: Primark
Färg: Beige
Skick: Bra skick

70 SEK

Frakt från 39 SEK
Beskrivning

Cremevit, liten handväska i slätt läderliknande material. Väskan har en stilren, strukturerad form med rundad lockflik, ton-i-ton-sömmar och ett stelt bågformat handtag i guldfärgad metall. Guldfärgade ringar finns även på sidorna för att fästa en axelrem.

Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Rutig pyjamas från Lager 157 - Tvådelad pyjamas från Lager 157 i vinrött med rutmönster i mörkblått och vitt. Setet består av en långärmad, rak skjorta med krage, knappar framtill och bröstficka samt korta shorts med elastisk midja och dragsko. Tillverkad i ett mjukt, vävt tyg. Skjortan är i storlek XS och shortsen är i storlek M
Nattkläder  - Vinröd långklänning i ett mjukt och följsamt tyg. Modellen har korta ärmar, rundad djup halsringning och en figurnära överdel som övergår i en rak, lång kjol. Skön att sova i
Nattkläder - Skön att sova i 💗
Svart handväska med guldhandtag - Stilren svart handväska i slätt läderliknande material. Väskan har en kompakt, strukturerad form med lätt utsvängda sidor, rundad kuvertliknande flap och dekorativa sömmar. Det runda metallhandtaget och detaljerna på sidorna är guldfärgade och ger väskan en elegant retrolook.
Svart Nike pufferjacka - Svart pufferjacka från Nike i glansigt syntetmaterial. Jackan har en rymlig, vadderad passform med horisontella paneler, långa ärmar och huva med dragsko. Framtill finns dragkedja, sidfickor och en vit Nike-logga på bröstet. Den har även en svart resårkant med upprepade Nike-loggor nedtill.
Svart lång dunväst med huva - Svart lång, vadderad dunväst i slätt tyg med lätt glans. Modellen har en oversized passform, breda horisontella quiltade paneler och en stor fast huva. Västen stängs med dragkedja framtill och har två snedställda sidfickor samt justerbar dragsko i nederkanten. Saknar dragkedja
Cardigan - Vit lång cardigan från Shein i ett tunt, ribbstickat material. Modellen är lång och löst sittande med rak silhuett, öppen front och långa, vida ärmar som smalnar av vid handlederna. De vertikala ribborna ger klänningen ett snyggt flow och en stilren look.
Silverfärgat halsband med trollslända - Silverfärgat halsband i metall med en nätt kedja och ett detaljrikt hänge format som en trollslända. Hänget har markerade vingar och en smal kropp som ger halsbandet en söt och stilren look.
Silverfärgat fjärilshalsband - Silverfärgat halsband i metall med en söt fjärilsberlock. Fjärilen har detaljerade, mönstrade vingar och hänger i en kedja med ovala länkar. En stilren accessoar med en gullig design.
Två halsband med lås och nyckel - Två halsband i metall med kedjor och matchande hängen. Det ena är silverfärgat med ett rektangulärt hänglås och mörk detalj framtill. Det andra är guldfärgat med en klassisk nyckel som hänge och ett dekorativt, rundat nyckelhuvud. Snygg duo med en cool lås- och nyckeldesign.
Liknande annonser
Visa alla
Fortsätt i appen →