Alla kategorier / Mode / Väskor / Handväskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Beige handväska från Guess - Snygg beige handväska från Guess i strukturerat konstläder med guldfärgade detaljer och dubbla axelband. Väskan har en stilren design med Guess-logga framtill och dragkedja upptill. Perfekt för dig som vill ha en trendig och rymlig väska.
Vinröd väska från Guess - Vinröd väska från Guess i strukturerat konstläder. Väskan har guldfärgade detaljer, kedjerem och en dekorativ rosett med Guess-tag. Oerhört fin väska, jag fick den i gåva men den har tyvärr aldrig kommit till användning. Den är i princip i nyskick, endast en sminkfläck på insidan av fodret från tidigare ägare. Dock går det nog bort med lite sminkborttagning!💞
Svart quiltad handväska från Guess - Snygg svart quiltad axelväska från GUESS med kedjerem och justerbart axelband.  Elegant och tidlös design som passar både till vardag och fest.  Logotyp i metall framtill  Färg: Svart  Material: Syntetiskt läder  Nypris i butik: 2,600 kr  Väskan är i fint skick och sparsamt använd. Observera att färgen på kedjan är något sliten, men detta påverkar inte funktionen och knappt helhetsintrycket. Perfekt för dig som vill ha en lyxig men praktisk väska som lyfter varje outfit!
Guess brun monogram handväska - Snygg handväska från Guess i mörkbrunt konstläder med guldigt monogrammönster och metallkedja. Väskan har en trekantig Guess-logga framtill, avtagbar kedjerem och en vinröd axelrem. Baksidan har en praktisk dragkedjeficka. I perfekt skick och säljer då den ej kommer till användning längre.
Guess väska  - Snygg handväska från guess  i beige och vitt konstläder med guldfärgade kedjehandtag och detaljer. Väskan har en rektangulär form, dekorativ spänndetalj framtill och en ficka på framsidan. Perfekt accessoar för att lyfta din outfit.
Guess väska  - Riktigt snygg vintage vibe väska från guess fint skick
Guess väska - Snygg brun handväska med axelrem och dubbla dragkedjor. Väskan har ett elegant monogrammönster över hela ytan och flera fack inuti för kort och småsaker
Guess väska  - Snygg svart handväska från Guess,perfekt skolväska då datorn får plats! Bra skick💕
GUESS VÄSKA 2000s
GUESS VÄSKA 2000s - 0 GUESS VÄSKA 2000s - 1 GUESS VÄSKA 2000s - 2

GUESS VÄSKA 2000s

Storlek: NO SIZE
Kategori: Handväskor
Skick: Mycket bra skick

450 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Vintage Guess shoulder bag i mörkbrun färg med silverdetaljer. Trendig Y2K-stil och praktisk storlek

Stella Riiski
Stella Riiski
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
( ‼️den är fejk ‼️)Brun ryggsäck med spännen och detaljer - Cool brun ryggsäck med flera fickor, metallspännen och dekorativa detaljer. Axelbanden är breda och justerbara. Väskan har både dragkedjor och tryckknappar samt en unik GG&L-metallbricka framtill. Materialet är slitstark nylon och canvas.
2000s tröja🫰🏼 - En snygg tröja i xs-s ‼️skriv innan du köper‼️
Söker‼️‼️‼️‼️‼️‼️ - Söker‼️‼️‼️‼️‼️‼️‼️‼️‼️‼️‼️‼️‼️‼️‼️‼️‼️
Liknande annonser
Visa alla