Alla kategorier / Mode / Väskor / Handväskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Svart tote handväska i konstläder - Stilren svart tote handväska i konstläder med två rejäla handtag och guldfärgad knappdetalj. Väskan har ett rymligt huvudfack och en innerficka med dragkedja för extra förvaring. Perfekt för dig som vill ha plats för allt du behöver under dagen.
Svart stilren handväska i konstläder - Snygg svart handväska i konstläder med enkel och stilren design. Väskan har två långa handtag och stängs med magnetknapp. Insidan är rymlig med en innerficka för småsaker. Perfekt för dig som gillar minimalistisk look.
Svart handväska i klassisk modell - En svart enkel väskförvaring för dig som har lite kaos i din väska. Små fack inuti förvaringen för att lätt lägga ner smink och eller andra grejer du har lätt att tappa bort i din väska. Perfekt för dig som behöver organiserat i ditt väskliv.
Mörkgrå stilren handväska i konstläder - Snygg mörkgrå handväska i konstläder med minimalistisk design. Väskan har både korta handtag och en längre axelrem samt ett innerfack med dragkedja för extra förvaring. Perfekt för dig som gillar enkel och modern stil.
Brun fyrkantig handväska i konstläder - Snygg brun handväska i konstläder med rektangulär form och dubbla handtag. Väskan har dekorativa sömmar och metallnitar, samt en unik design med breda remmar framtill. Perfekt för dig som gillar stilrena accessoarer med en twist. Mått 35x25x14 cm
Svart handväska från Polène i läder - Snygg svart handväska från Polène i mjukt, kornigt läder. Väskan har en unik, skulptural form med breda handtag och avtagbar axelrem i matchande läder. Guldiga metalldetaljer och diskret logga på sidan. Perfekt för dig som gillar stilrena accessoarer.
Svart kedjeväska i konstläder - Snygg svart •Stella McCartney liknande• handväska💞 Kedjan är lite avskavd och inte längre helt silvrig- se sista bilden
Svart Jacquemus handväska i läder - Snygg svart handväska från Jacquemus i slätt läder med guldfärgad logga framtill. Väskan har ett stilrent, rektangulärt format och ett kort handtag upptill. Perfekt accessoar för att lyfta vilken outfit som helst.
Svart handväska i konstläder
Svart handväska i konstläder - 0

Svart handväska i konstläder

Storlek: NO SIZE
Kategori: Handväskor
Märke: shein
Färg: Svart
Skick: Mycket bra skick

50 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Snygg svart handväska i konstläder med dubbla handtag och avtagbar axelrem. Väskan har en liten ytterficka med dragkedja och silverfärgade detaljer. Stilren och enkel design som passar till många outfits.

Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Mörkgrå stickad tröja  - Mysig mörkgrå stickad tröja från Neo noir med rund halsringning och ribbade muddar. Perfekt för kyliga dagar och enkel att matcha med olika outfits.
Mörkblå lågmidjade bootcut jeans  - Mörkblåa låg midjade bootcut jeans som egentligen var skinni jeans, men jag har sytt dit en svart tygbit så att de har blivit bootcut.
Ljusrosa kofta med knappar - Söt ljusrosa kofta från Gina tricot med rund halsringning och silvriga knappar framtill. Koftan är stickad i ett mjukt material och har ribbade muddar vid ärmslut och nederkant. Perfekt att slänga på sig över en topp.
Mörkröd stickad tröja - En enkel och stilren mörkröd stickad tröja med rund halsringning och långa ärmar. Perfekt för lager-på-lager och passar till många olika outfits.
Ljusblå low wasted bootcut jeans - Low waist bootcut jeans i modellen, Paris från Lager 157
Mörkblå jeansshorts från Wrangler - Snygga mörkblå jeansshorts från Wrangler med klassiska kontrastsömmar och femficksdesign. Shortsen har hög midja, bälteshällor och tydliga bakfickor med W-detalj samt Wrangler-lapp. Perfekta för sommaren!
Liknande annonser
Visa alla