Alla kategorier / Mode / Väskor / Handväskor
 Valentino väska
 Valentino väska  - 0  Valentino väska  - 1  Valentino väska  - 2  Valentino väska  - 3

Valentino väska

Storlek: NO SIZE
Kategori: Handväskor
Märke: Valentino
Färg: Svart
Skick: Nytt skick

749 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Snygg svart handväska från Valentino med guldfärgade detaljer och logotyp framtill. Väskan har en rundad form och axelrem som är avtagbar, perfekt för att lyfta vilken outfit som helst. Helt oanvänd och i perfekt skikt.

Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Ljusrosa långklänning med slits - Elegant ljusrosa långklänning med smala axelband och v-ringad urringning. Klänningen har en stilren passform och en diskret slits framtill som ger en snygg detalj. Perfekt för sommarens speciella tillfällen såsom bal eller fest. Endast använt 1 gång och är därmed i nyskick. Nypris: 1599kr Mitt pris:1099
GANT sneakers - Snygga vita sneakers från GANT med guldfärgade metallhål för snörningen och klassisk låg profil. Skorna är tillverkade i läder och har vita breda snören samt diskret GANT-logga på sidan. Perfekta för en clean och stilren look. Har knappt använts och är därmed i nyskick. Kartong medföljer! Nypris: 1599 Mitt pris: 1050kr
Calvin Klein Jeans t-shirt  - Två snygga t-shirts från Calvin Klein Jeans med klassiskt CK-logotryck på bröstet. Den ena är röd och den andra är ljusrosa, båda i mjuk bomull och med korta ärmar. Perfekt för dig som gillar stilrena och trendiga plagg. Knappts använt och är därmed i nyskick
T-shirts från Bondelid - Säljer T-shirts från Bondelid med vit logotyp på bröstet. T-shirten har rund halsringning och korta ärmar. De är gjorda i mjuk bomull och har en superfin passform som sitter snyggt på kroppen. Perfekt för dig som gillar stilrena basics. T-shirtsen har knappt använts och är i nyskick!
Festklänning - Snygg röd långklänning med oneshoulder-design och stor dekorativ rosett på axeln. Klänningen har en slits framtill och figurnära passform som framhäver siluetten. Perfekt för dig som vill sticka ut och känna dig extra glam. Materialet känns mjukt och bekvämt. Endast använts 1 gång och är därmed i nyskick.     Nypris 2000kr Mitt pris 1100
 Moschino väska  - Snygg svart  handväska från Love Moschino med guldfärgade detaljer och logotyp framtill. Väskan har en axelrem och dragkedja upptill. Tillverkad med elegant mönster som ger en lyxig och premium känsla. Den är i mycket gott skick och har inga fläckar varken innuti eller utanpå väskan!
Liknande annonser
Visa alla