Alla kategorier / Mode / Väskor / Handväskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Svart Prada handväska - Snygg svart handväska från Prada i nylon med dubbla handtag och avtagbar axelrem. Väskan har silverfärgade detaljer och klassisk Prada-logga framtill. Medföljer matchande nyckelplånbok och äkthetskort. Perfekt för dig som gillar stilrena accessoarer.
Svart handväska från Prada  - Snygg svart handväska från Prada  med guldfärgade detaljer och dubbla handtag. Väskan har ett elegant triangulärt lock, dragkedja upptill och en dekorativ nyckelring i metall. Perfekt för dig som gillar stilrena accessoarer.
Svart handväska från Prada med kedja - Svart handväska från Prada i elegant läder med guldfärgad kedjerem. Väskan har det klassiska triangulära Prada-emblemet framtill och stängs med lock. ( ÄKTA kommer med certifikat kort!!! )
Svart handväska  - Snygg svart handväska i skinnimitation med dubbla axelband och silverfärgade metalldetaljer. Väskan har en mjuk, lite slouchy form och dekorativa sömmar. Den är rymlig och kan få platts med en dator
Svartvit handväska Prada  - Snygg svartvit handväska från Prada (kan ej bekräfta äkthet) med två flätade handtag och detaljer i silverfärgad metall. Väskan har ett coolt mönster med breda ränder, dekorativa spännen och kedja framtill. Tillverkad i läder med tydlig Prada-logga på framsidan. Defekter förekommer, går nog att måla över dem
Svart handväska  - Snygg svart handväska som rymmer mycket. Väskan har ett enstaka sminkfläckar imonbord men som inte märks på utsidan. ❤️❤️kommer med ett band. Säljs pgr av att den inte kommer till användning ❤️
Svart handväska - Säljer en svart handväska  i präglat läder med klassiskt monogrammönster. Väskan har både handtag och axelrem, samt silverfärgade metalldetaljer. Perfekt för dig som vill ha en stilren och lyxig accessoar.
Prada handväska - Snygg svart handväska från Prada. Pris kan diskuteras!!
Svart handväska från Prada
Svart handväska från Prada - 0 Svart handväska från Prada - 1 Svart handväska från Prada - 2 Svart handväska från Prada - 3

Svart handväska från Prada

Storlek: NO SIZE
Kategori: Handväskor
Märke: Zara
Färg: Svart
Skick: Mycket bra skick

300 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Snygg svart handväska från Prada i strukturerat läder med dubbla handtag. Väskan har en dekorativ scarf i svart, lila och guldmönster knuten på sidan samt den klassiska Prada-loggan i metall framtill. Perfekt accessoar för att lyfta din outfit.

Köp<3
Köp<3
Senast aktiv: Idag
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Gina tricot - Knappt anvönd
Beige ribbad långkjol från Giorga - Säljer en beige ribbad långkjol från Giorga i storlek S/M. Kjolen har en mjuk och stretchig passform med hög midja och stilren design. Perfekt för dig som gillar minimalistiska och neutrala plagg. Materialet är ribbat och känns skönt mot huden.
Ljuslila ribbad långkjol med slits - Säljer en ljuslila ribbad långkjol med hög midja och snygg slits framtill. Kjolen har en tight passform och är tillverkad i ett stretchigt material som sitter skönt på kroppen. Perfekt för dig som vill ha en stilren men ändå trendig look.
Vit långkjol i satin - Säljer en elegant vit långkjol i skimrande satin med lätt utsvängd passform. Kjolen har en slät midja och följsam siluett som ger en stilren look. Perfekt för dig som gillar en clean och chic stil. Passar S/M
Brun YSL plånbok i läder - Säljer en snygg brun plånbok från YSL i quiltat läder med guldfärgad logga framtill. Plånboken har dragkedja på sidan och klassisk vikbar design. Perfekt för dig som gillar lyxiga accessoarer och vill ha något stilrent i väskan. 20cm lång 13hög
Broderad tavla med anka och spetsrosett - Söt handgjord broderad tavla med en vit anka i ull, dekorerad med gul näbb och ben samt en spetsrosett runt halsen. Tavlan har en rund träram och en extra spetsrosett upptill. Perfekt som gullig inredningsdetalj.
Broderad tavla med filtad gås - Söt handgjord tavla med en vit filtad gås på blå- och vitrandig tygbakgrund. Gåsen har gula ben och näbb samt ett ljusblått sidenband runt halsen. Monterad i en rund träram med metallspänne, perfekt som dekoration.
Liknande annonser
Visa alla