Alla kategorier / Mode / Accessoarer / Håraccessoarer
Leopardmönstrad scrunchie
Leopardmönstrad scrunchie - 0

Leopardmönstrad scrunchie

Storlek: NO SIZE
Kategori: Håraccessoarer
Märke: H&M
Färg: Svart
Skick: Mycket bra skick

25 SEK

Frakt från 39 SEK
Beskrivning

Snygg scrunchie med leopardmönster i guld, svart och bruna toner. Tillverkad i ett glansigt tyg som ger en lyxig känsla och håller håret på plats utan att slita. Perfekt accessoar för att piffa upp din frisyr.

Emelie Olsson03
Emelie Olsson03
Senast aktiv: Idag
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Svarta leggings från ICANIWILL - Säljer ett par svarta leggings från ICANIWILL med logga på höften och längs benet. De har hög midja och är tillverkade i ett stretchigt material som sitter tight. Perfekta för träning eller chill. Snygg och enkel design.
Liknande annonser
Visa alla