Alla kategorier / Mode / Accessoarer / Håraccessoarer
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Guldig hårklämma med pärlor - Snygg hårklämma i form av en rosett, dekorerad med små vita pärlor och gnistrande stenar på guldfärgad metall. Perfekt accessoar för att lyfta din frisyr med en elegant touch.
Guldig hårklämma med pärlor - Säljer en snygg hårklämma i guldigt metallmaterial dekorerad med vita pärlor. Klämman har en vågig, öppen design som ger en elegant look och håller håret på plats. Perfekt accessoar för att lyfta din frisyr och addera lite extra bling.
Guldig hårklämma med glitterdetaljer - Snygg hårklämma i guld med rektangulär och oval form, täckt av glittrande stenar som ger en lyxig känsla.
Guldig hårklämma med stjärnor - Snygg hårklämma i metall med tre guldiga stjärnor i olika storlekar på rad. Klämman har en modern och trendig design som ger en cool touch till din frisyr. Perfekt accessoar för dig som vill sticka ut lite extra och addera lite stjärnglans till din look. Finns silver färg kvar, 45kr/st
Guldig hårklämma med blommor och pärlor - 1 st Snygg hårklämma i guld med två blomformade detaljer, dekorerade med gnistrande strass och en vit pärla i mitten av varje blomma. Klämman har en elegant och glittrig design som ger en lyxig känsla till din frisyr.
Hårklämma i guld med pärlor. - Säljer en fin hårklämma i guld från glitter. Använd fåtal gånger men inget som syns. Tappat lite färg men inget som syns när man har den på sig. Kontakta om du är intresserad
Guldig hårklämma i fjäderform - Två fina gulhårspännen. Det platta har tappat lite färg på hörnet (se bild) annat super duper fina! Kontakta mig vid frågor!💛💛💛
Rosa blomformad hårklämma - Söt hårklämma i form av en blomma med fem kronblad i vitt och rosa. Klämman har en mjuk övergång från vitt till starkt rosa i mitten och är tillverkad i plast. Perfekt för att piffa upp frisyren med en färgglad detalj.
Guldig blomformad hårklämma
Guldig blomformad hårklämma - 0 Guldig blomformad hårklämma - 1 Guldig blomformad hårklämma - 2

Guldig blomformad hårklämma

Storlek: NO SIZE
Kategori: Håraccessoarer
Märke: Floral
Färg: Guld
Skick: Mycket bra skick

21 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Snygg hårklämma i metall med blommig design i guld. Klämman har fem kronblad och en detaljerad mitt, perfekt för att ge frisyren en elegant touch. Passar till dig som vill ha en accessoar som sticker ut och känns trendig.Köpt på plick❣️ jag köpte den med en annan ring jag har lagt upp🥰 kolla gäena in den annonsen🥹 säljer eftersom den var lite stor på mig🫰🏻

Emmelie❤️🫰🏼
Emmelie❤️🫰🏼
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Blå buff❣️ - Skit snygg buff, lånade bilder av hon som jag köpte av❣️ handgjord🥰
Kknekki🥹 - Super fin kknekki som aldrig är använd❣️!
Tiamo väska🫶🏼 - Super söt väska från tiamo🥹Buda gärna!!🫰🏼 Bra skick, säljer pågrund av att den inte kommer till användning❣️
Grön pufferjacka från Colmar❣️ - Super mysig jacka från Colmar❤️ Köpt denna vintern, så den är bara använd en hel vinter+vår🥰Strl:14år
Grå stickad tröja med knytkrage - Snygg grå stickad tröja med korta ärmar och en stor knytkrage framtill. Tröjan har ribbade muddar vid ärmslut och nederkant. Perfekt för lager-på-lager och en trendig look. Materialet känns mjukt och bekvämt.
Svarta knähöga stövlar i mocka-look - Snygga svarta stövlar med spetsig tå och knähögt skaft. Tillverkade i ett material som liknar mocka och har en stilren, slimmad design utan synliga detaljer. Perfekta för att lyfta din outfit med en trendig touch.
Svarta knähöga läderstövlar - Säljer ett par svarta knähöga stövlar i läder med dragkedja på sidan. Stövlarna har en klassisk, slimmad siluett och en låg sula. Baksidan verkar vara i mocka vilket ger en snygg kontrast till det blanka lädret framtill.
Kortärmad stickad tröja - Super fin och skömStickad kortärmad tröja🥰bra sick!  Fråga om ni har frågor❤️ i storlek 134/140 men passar större storlekar även.
Liknande annonser
Visa alla