Alla kategorier / Mode / Accessoarer / Håraccessoarer
Rosett hårspänne
Rosett hårspänne - 0 Rosett hårspänne - 1 Rosett hårspänne - 2

Rosett hårspänne

Storlek: NO SIZE
Kategori: Håraccessoarer
Märke: vet inte
Färg: Rosa
Skick: Mycket bra skick

30 SEK

Frakt från 39 SEK
Beskrivning

En ljusrosa rosette som man sätter i håret♥️

Rori Tancred
Rori Tancred
Senast aktiv: Idag
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Suddenly Femelle Eau de Parfum - En elegant parfym från Suddenly med namnet Femelle. Flaskan är rektangulär med rundade kanter och har en transparent plastkork. Innehållet är ljusrosa och flaskan är gjord av glas. Perfekt för dig som gillar fräscha och feminina dofter.
Tre tunna ringar med stenar - Säljer tre stilrena ringar i olika metalltoner. Två av ringarna har små gnistrande stenar infattade framtill, medan den tredje har en pärlad struktur runt hela ringen. Perfekta att bära tillsammans eller var för sig för en trendig look.
Rosa blomformad hårklämma - Söt hårklämma i form av en blomma med fem kronblad i vitt och rosa. Klämman har en mjuk övergång från vitt till starkt rosa i mitten och är tillverkad i plast. Perfekt för att piffa upp frisyren med en färgglad detalj.
Sence ansiktsmasker körsbär & avokado - Två ansiktsmasker från Sence i färgglada förpackningar, en med körsbärsextrakt och en med avokadoextrakt. Maskerna är veganska och kommer i arkmask-format. Perfekta för dig som vill boosta huden med fruktiga ingredienser och mjukgörande formula.
Snäckskalsprydd smyckesask - Unik rund smyckesask dekorerad med små snäckskal i olika former och färger. Asken är klädd i röd textil på insidan och har ett lock som också är täckt av snäckor. Perfekt för att förvara ringar eller små smycken.
Svart hårklämma i matt plast - En stilren svart hårklämma i matt plast med vågig design. Perfekt för att snabbt sätta upp håret och hålla det på plats. Klämman har en modern look och passar till många olika frisyrer.
Rosa zip hoodie i velour - Säljer en ljusrosa hoodie i mjuk velour med dragkedja framtill och två fickor. Hoodien har ribbade muddar och en huva med snörning. Perfekt för en chill och trendig look. Croppad modell som ger en snygg Y2K-vibe.
Liknande annonser
Visa alla