Alla kategorier > Mode > Kläder > Hoodies
Mckenzie
Mckenzie  - 89 Mckenzie  - 90 Mckenzie  - 91

Mckenzie

Storlek: M
Kategori: Hoodies
Färg: Grå

200 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Fint skick köpt på jd i Stockholm

Resell thkr
Resell thkr
(10)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
McKenzie Tracksuit - Säljer Mckenzie tracksuit då jag inte använder den mer. Den är i mycket bra skick. Köpt för ungefär 1500.
mckenzie dress - storlek S jätte fin skick
Mckenzie hoodie - En stilren och bekväm hoodie från McKenzie som passar perfekt för både vardag och fritid. Tillverkad i ett mjukt och slitstarkt material som ger en skön känsla hela dagen. Aldrig använt!
Mckenzie luvtröja - Snygg Mckenzie tröja med sportaktiga drag och skönt material. Skriv för mer info
Mckenzi hoodie - Perfekt till vintern
Mckenzie kofta - Kofta
Mc kenzie hoodie - Inget fel på den använd 2 gånger
MCKENZIE tröja - Säljer nu mina 2 MCKENIZIE tröjor Nypris ≈ 400
Andra annonser från Hoodies
Visa alla
J.Lindeberg hoodie  - Säljer en riktigt snygg och trendig J.Lindeberg hoodie i fint skick, storlek M, vid frågor är det bara att skriva //Gramenti
mjukisset - Säljer mitt gråa basic mjukisset från gina tricot, använt fåtal gånger.
Svart hoodie med Burberry-mönstrad huva - Säljer en svart zip-hoodie från Burberry med klassiskt rutigt foder i huvan. Hoodien har dragkedja framtill, två fickor och ribbade muddar vid ärmar och nederkant. Perfekt för dig som gillar stilrena plagg med en twist.
Ljusblå Nike NOCTA hoodie - Snygg ljusblå hoodie från Nike NOCTA med dragkedja framtill och två fickor med dragkedja. Har en vit Nike-logga på bröstet och NOCTA-tryck på ärmen. Mjuk och skön med huva och coola sömdetaljer. Perfekt för en avslappnad streetwear-look.
Grå Ralph Lauren Hoodie  - Riktigt snygg grå Ralph Lauren Hoodie. Storlek L men jag skulle säga att den passar bra på en M också. Bra skick, liten defekt på ena snöret men i övrigt fin. Hör gärna av er vid funderingar🙌Perfekt nu till vintern!☃️
NEW ERA HOODIE - Riktigt fet New Era Hoodie i Navy färg | Skick: 8.5/10 | Strl: S | Modellen är 182cm | Hör av dig vid intresse eller om du undrar någonting!
Grå Hollister hoodie med tryck - Säljer en grå hoodie från Hollister med vit broderad text 'Hollister California 22' på bröstet. Tröjan har huva med dragsko och en stor magficka framtill. Perfekt för en avslappnad och stilren look. Hoodien är i storlek M men passar mer som storlek S.