Alla kategorier / Mode / Kläder / Hoodies
 - 89  - 90

Storlek: XXS
Kategori: Hoodies
Märke: Pull & Bear

50 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

En jättefin neonrosa tajt tröja jag köpte förra året som jag bara använt 1 gång då den är alldeles för liten nu på mig, inga skador alls 🥰

Anonym
Anonym
(2)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
 - Fin stickad tröja från new yorker, väldigt ny så bra skick!
 - Skönt linne köpt på newyorker, slutar ungefär 5 cm över magen!
 - En calvin klein topp inte använd mycke, har inte haft den länge. Skön att sova i och bara ha så under en tröja! (Ser väldigt skrynklig ut på bilden bara)
 - Fina min jeans svarta bra längd på mig som är 1,60
 - Fina bootcuts från dr denim. SÄLJER DESSA FAST MED HÅL I KNÄNA!
 - Säljer mina mjukisbyxor från Lindex då dem är för stora för mig, bra skick!
 - En svart/blå långärmad som inte kommer till användning, inga skador på tröjan ganska tjockt material.
 - Ett fint linne från Gina jag inte använder längre pga de blivit för litet, klippt bort lappen på tröjan då den kliade för mycket men annars inget fel på den!💖
 - Står S men passar mer som en xs, som ny aldrig använd 🥰
 - En jättefin ck top jag nt använder, som ny
Liknande annonser
Visa alla