Alla kategorier > Mode > Kläder > Hoodies
Aik tröja
Aik tröja - 89 Aik tröja - 90 Aik tröja - 91

Aik tröja

Storlek: S
Kategori: Hoodies
Färg: Svart

650 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Stolek S som ny Säljer för den är förstor

Madde
Madde
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Svart AIK Basket tröja - Säljer en svart tröja med AIK Basket-tryck i gult.
Aik grejer - Solhatt 150kr Keps 150kr  Aik zip tröja strl xs 200
Svart hoodie med aik tryck  - Snygg svart hoodie med tryck på ryggen. Hoodien har en klassisk passform och en bekväm huva.
AIK kofta/tröja - AIK kofta med Nike, köpt för 650, i perfekt skick.
AIK Tröja - Väldigt fräsch Aik tränings tröja i storlek M men passar även S, säljer den för att jag inte har användning till tröjan.
Andra annonser från Hoodies
Visa alla
Mörkblå hoodie med tryck - Säljer en mörkblå hoodie från Blend med stor vit och grå print framtill. Klassisk huva och känguruficka. Skön och avslappnad passform, perfekt till chill dagar. Materialet känns mjukt och bekvämt mot huden.
J.Lindeberg hoodie  - Säljer en riktigt snygg och trendig J.Lindeberg hoodie i fint skick, storlek M, vid frågor är det bara att skriva //Gramenti
***Concrete Ink*** - Snygg grå hoodie från Concrete Ink med tryck av en amerikansk flagga på bröstet. Nyskick
Grå Acne Studios Hoodie - Grå Acne Studios Hoodie med bred passform.
Ralph lauren cardigan - Säljer denna riktigt feta Ralph lauren cardiganen!⭐️Storlek M / NYPRIS 3000kr!🤝Skick : 9/10!🙌Hör gärna av er om ni har funderingar!👍
Ljusblå Nike NOCTA hoodie - Snygg ljusblå hoodie från Nike NOCTA med dragkedja framtill och två fickor med dragkedja. Har en vit Nike-logga på bröstet och NOCTA-tryck på ärmen. Mjuk och skön med huva och coola sömdetaljer. Perfekt för en avslappnad streetwear-look.
mjukisset - Säljer mitt gråa basic mjukisset från gina tricot, använt fåtal gånger.
Grå Ralph Lauren Hoodie  - Riktigt snygg grå Ralph Lauren Hoodie. Storlek L men jag skulle säga att den passar bra på en M också. Bra skick, liten defekt på ena snöret men i övrigt fin. Hör gärna av er vid funderingar🙌Perfekt nu till vintern!☃️