Alla kategorier > Mode > Kläder > Hoodies
Champion Sweatshirt
Champion Sweatshirt - 89 Champion Sweatshirt - 90 Champion Sweatshirt - 91

Champion Sweatshirt

Storlek: M
Kategori: Hoodies
Märke: Champion
Färg: Vit

180 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Äkta Champion✨ Använd 1 gång, suuuuuper bra kvalité!!😨

Linnea Nornholm
Linnea Nornholm
(8)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Champion sweatshirt  - Använd men välbevarad champion sweatshirt.  Skriv för fler bilder🌸
Champion sweatshirt - Vit Champion sweatshirt, använd fåtalet gånger. En L men skulle säga att den är som en S. Har inte typiska mjuka insidan som sweatshirts har. Den har istället rätt tjockt tyg. Skitfin men ligger mest i garderoben och då får den åka vidare till någon annan☺️ köpt för runt tusenlappen
Champion sweatshirt - Vit champion sweatshirt. Är i storlek M. Supersnygg verkligen!! Använder den inte längre.
Sweatshirt Champion M - Vit Sweatshirt Champion (M), säljer då den blivit för liten. Ren och fin.  Liten tova längst ned på höger arm som knappt syns.
Vintage Champion sweatshirt  - Bra skick!
Champion sweatshirt  - Vanlig svart sweatshirt från champion
Champion sweatshirt - Fin champion sweatshirt i mycket bra skick. Perfekt för kallare väder eller bara för att chilla.
Andra annonser från Hoodies
Visa alla
Hollister Hoodie Vintage - Extremt sällsynt Vintage Hollister Hoodie som ej tillverkats på länge. - Storlek: S - Pris: 499kr - Vid frågor hör gärna av dig. - Först till Kvarn!
Grå hoodie från Polo Ralph Lauren - Snygg grå hoodie från Polo Ralph Lauren med klassisk huva och vita dragsnören. Tröjan har en känguruficka framtill och den ikoniska mörkblå loggan broderad på bröstet. Tillverkad i mjukt sweatshirtmaterial som är perfekt för chill dagar.
Acne Studios hoodie - En riktigt snygg Acne Studios hoodie. Slitingarna på tyget och på trycket är design! Priset är förhandlingsbart!
Superdry Hoodie - Blå Superdry Hoodie - Hoodien är sparsamt använd och har ej någon defekt. - Storlek: S - Pris: 399kr - Först till Kvarn!
Grå Superdry hoodie med tryck - Säljer en nästan helt oanvänd unik superdry hoodie med fint rosa och vitt tryck framtill samt ribbade snören. Storlek S och sitter slim mot kroppen så väldigt bra passform men har inte kunnat ha på mig den då den inte passar och jag fick den😊 Bara att höra av er vid fler frågor!❤️
Hollister hoodie  - Riktigt fet Hollister hoodie i storlek S. Den har inga skavanker eller liknande och vid frågor är det bara att fråga😄💛
3 plagg  - Snygg blå hoodie med dragkedja från Thom Browne. Klassisk design med huva, vita ränder på ena ärmen och fickor framtill. Tjocka snören i huvan och en patch med märkets logga nedtill. Perfekt för en avslappnad och trendig look. (Alla 3 plagg ingår i köpet) hoodiesen är i small t shirten i M
Ralph lauren hoodie | S  - Skön hoodie | fint skick inga defekter | har du frågor tveka inte på att höra av dig | ⚜️