Alla kategorier > Mode > Kläder > Hoodies
Stenströms zip
Stenströms zip - 0 Stenströms zip - 1

Stenströms zip

Storlek: M
Kategori: Hoodies
Märke: Stenströms
Färg: Grå
Skick: Mycket bra skick

850 SEK

Frakt från 43 SEK
Beskrivning

Säljer min merino zip hoodie från stenströms. Köpte den för ett tag sen från NK för ungefär 2000kr mitt pris 999kr. Den har inga defekter och har blivit väl omhändertagen. Jag är runt 185 och väger 70kg och passar mig bra. Skriv om ni har några frågor😀

Jimboslice
Jimboslice
(4)
Senast aktiv: Nyligen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Beige hoodie från Stenströms - Mysig beige hoodie från Stenströms i mjukt stickat material. Tröjan har dragkedja framtill, huva med dragsko och ribbade muddar vid ärmslut och nederkant. Perfekt för en avslappnad och stilren look.
Stenströms tröja - Säljer nu min stenströms tröja då den har blivit för liten för mig! Storlek står M men passar mer XS ! Rekommenderar att du är mellan 170-175 ! Hör av dig om du har föer frågor
Gant Zip - Skönt material och från gant!🙌🏼 Strl M men passar bäst till S! Felfri
Zip Hoodie  - Skön hoodie från Lager 157 i storlek M passar inte mig så säljer den, knappast använd, skick 10/10, skriv om ni har frågor👍👍
zip - säljer exakt denna tröja från mcKenzi fast i mörk grå som inte säljs längre 🩷🩷Skriv vid frågor!
Burberry zip - Samma som min svarta jag har uppe på min sida så hade jag 100% haft kvar den om den inte var för stor, tveka inte att ställa frågor och priset är förhandlingsbart🔥
Snygg Morris zip - M i storlek grå zip skön i storleken fungerar också för L
Andra annonser från Hoodies
Visa alla
J.Lindeberg hoodie  - Säljer en riktigt snygg och trendig J.Lindeberg hoodie i fint skick, storlek M, vid frågor är det bara att skriva //Gramenti
mjukisset - Säljer mitt gråa basic mjukisset från gina tricot, använt fåtal gånger.
Ljusblå Nike NOCTA hoodie - Snygg ljusblå hoodie från Nike NOCTA med dragkedja framtill och två fickor med dragkedja. Har en vit Nike-logga på bröstet och NOCTA-tryck på ärmen. Mjuk och skön med huva och coola sömdetaljer. Perfekt för en avslappnad streetwear-look.
Svart hoodie med Burberry-mönstrad huva - Säljer en svart zip-hoodie från Burberry med klassiskt rutigt foder i huvan. Hoodien har dragkedja framtill, två fickor och ribbade muddar vid ärmar och nederkant. Perfekt för dig som gillar stilrena plagg med en twist.
Grå Ralph Lauren Hoodie  - Riktigt snygg grå Ralph Lauren Hoodie. Storlek L men jag skulle säga att den passar bra på en M också. Bra skick, liten defekt på ena snöret men i övrigt fin. Hör gärna av er vid funderingar🙌Perfekt nu till vintern!☃️
NEW ERA HOODIE - Riktigt fet New Era Hoodie i Navy färg | Skick: 8.5/10 | Strl: S | Modellen är 182cm | Hör av dig vid intresse eller om du undrar någonting!
Grå Hollister hoodie med tryck - Säljer en grå hoodie från Hollister med vit broderad text 'Hollister California 22' på bröstet. Tröjan har huva med dragsko och en stor magficka framtill. Perfekt för en avslappnad och stilren look. Hoodien är i storlek M men passar mer som storlek S.