Alla kategorier > Mode > Kläder > Hoodies
Under armour hoodie
Under armour hoodie - 0 Under armour hoodie - 1 Under armour hoodie - 2

Under armour hoodie

Storlek: S
Kategori: Hoodies
Märke: Under Armour
Skick: Bra skick

225 SEK

Frakt från 43 SEK
Beskrivning

Skön under armour hoodie(knappt använd) pris går att diskutera vid snabb affär

Marre42
Marre42
(1)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Under Armour hoodie - En Under Armour hoodie i ett väldigt fint skick skulle säga att den är som ny. Storleken säger XS men jag skulle säga att den är mer av en S storlek.   På den sista bilden kan du se hur den ser ut på mig som är 175 cm. Måtten är ca 65 i längd och 40 i axelbredd.   Tveka inte på att skriva om du har några frågor!💬
Under armour hoodie - Inga anmärkningar. Liten i storleken så är mer en S än M.
Under Armour Coldgear Hoodie - Sparsamt använd, camo huva, hund finns i hemmet. Storlek: M, Loosefit, 100% Polyester, Skick 4/5. Köparen står för frakt.
Svarta mjukisbyxor från Under Armour - Snygga svarta mjukisbyxor från Under Armour med elastisk midja och logga på benet. Perfekta för en avslappnad stil eller träning. De har en bekväm passform och är gjorda i ett mjukt material. Och en bekväm kofta som är beige och bekväm. Storlek S men passar XS den är helt ny och inte andvänd. Pris kan diskuteras
Hoodie under armour  - En helt vanlig hoodie ifrån under armour kontakta om du e intresserad 🫰
Under Armour hoodie - under armour hoodie
Under Armour hoodie - En grå under armour hoodie. Inga defekter eller liknande! 💕 (Storleken är lite oklar men kolla deras hemsida)
Andra annonser från Hoodies
Visa alla
Burberry hoodie med dragkedja - Säljer en svart hoodie från Burberry med klassiskt rutigt foder i huvan och hel dragkedja framtill. Hoodien har två fickor och ribbade muddar. Storlek M och säljer pågrund av att den är för liten, använd fåtal gånger
Superdry Vintage Hoodie – Archive Style - Superdry Vintage Hoodie – Archive Style Säljer en trendande Superdry hoodie i eftertraktad archive style. Plagget har en stilren ljusblå färg och en snygg vintage-look som passar perfekt för både vardag och streetwear.  🔹 Storlek: S (passar XS) 🔹 Färg: Ljusblå 🔹 Stil: Vintage / Archive 🔹 Trendande modell  📩 Skriv gärna vid frågor eller om du vill ha fler bilder.
Grå Ralph Lauren Hoodie  - Riktigt snygg grå Ralph Lauren Hoodie. Storlek L men jag skulle säga att den passar bra på en M också. Bra skick, liten defekt på ena snöret men i övrigt fin. Hör gärna av er vid funderingar🙌Perfekt nu till vintern!☃️
Acne studios hoodie  - INTRESSEKOLL på denna hoodie i storlek S, skriv vad ni kan tänka er betala! 😙
Ljusblå Nike NOCTA hoodie - Snygg ljusblå hoodie från Nike NOCTA med dragkedja framtill och två fickor med dragkedja. Har en vit Nike-logga på bröstet och NOCTA-tryck på ärmen. Mjuk och skön med huva och coola sömdetaljer. Perfekt för en avslappnad streetwear-look.
mjukisset - Säljer mitt gråa basic mjukisset från gina tricot, använt fåtal gånger.
NEW ERA HOODIE - Riktigt fet New Era Hoodie i Navy färg | Skick: 8.5/10 | Strl: S | Modellen är 182cm | Hör av dig vid intresse eller om du undrar någonting!