Alla kategorier > Hoodies
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Nike tech äkta - Äkta Royale blue Nike tech
Nike Tech - En marin blå Nike tech
nike tech fleece - Nike tech fleece i färg marinblåa och storlek m
Nike tech - Nike tech i topp skick. Knappt andvänd för att jag fick den i julklapp och är inte riktigt min stil
Nike tech  - Nike tech byxor och hoodie knappt använd
Nike tech fleece - Storlek = 158-170cm
Nike tech - Den är i bra skick och inget som har gått sönder det enda skulle vara att den är lite solblekt men inget man tänker på. Om du har någon fråga så är det bara att ställa den?
Nike Tech
Nike Tech - 89 Nike Tech - 90 Nike Tech - 91

Nike Tech

Storlek: M
Kategori: Hoodies
Märke: Nike
Färg: Marinblå

750 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

säljer min hela blåa nike tech. Har haft den i ett halvår men den syns inte att den är använd. Pris kan diskuteras!

Emil
Emil
(2)
Senast aktiv: Nyligen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Hoodies
Visa alla
Scuffers hoddie - Jag säljer en helt ny scuffers hoodie i en mörk blå nyans färg. Storleken är S men passar även xs! Skriv om ni vill ha fler bilder på tröjan! ( färgen heter ” Raw blue” på hemsidan
Hollister Hoodie - Blå Hoodie ifrån Hollister i storlek M. Tröjan i bra skick. Hör av dig vid frågor eller om du vill ha fler bilder!🙌
Burberry kofta - Använd ett par gånger bara, inga defekter eller syn på användning! Hör av er vid intresse.
Superdry Hoodie - Grå Superdry hoodie-storlek (S)-pris: 599kr. Vid funderingar hör av er! Först till kvarn!
Hollister hoodie - Vintage hollister hoodie i stl M, passar mer XS eller S! Den har tecken på användning som man ser på bilderna.
Grå Burberry Hoodie  - Säljer en grå hoodie från Burberry i storlek M. Tröjan har dragkedja, snörning vid huvan och Burberrys klassiska rutiga mönster på insidan av huvan. Broderad logga på bröstet och två fickor framtill. Perfekt för dig som vill ha en stilren och lyxig look. Passar även S
BLÅ RL-HOODIE - Marinblå hoodie från Polo Ralph Lauren Klassisk och stilren hoodie i marinblått med vit dragsko och broderad Polo-logga på bröstet. Mjuk, varm och perfekt för både vardag och chill-dagar.