Alla kategorier > Hoodies
Hoddie från bikbok
Hoddie från bikbok - 89 Hoddie från bikbok - 90

Hoddie från bikbok

Storlek: S
Kategori: Hoodies
Märke: Bik Bok

300 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Nästan oanvänd

Klaraedstrom
Klaraedstrom
(1)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Hoodies
Visa alla
Hollister hoodie röd - Säljer denna fina röda hollister hoodie i storlek xs eftersom att jag upplever att den är lite stor och lång på mig (är 162 cm för referens) den är fortfarande ganska fluffig och definitivt varm och skön nu på vintern! Pris kan diskuteras och om du har frågor så är det bara att höra av dig💕
Burberry hoodie - Burberry hoodie helt ny passar som S/M.
Abecrombie & fitch rosa hoodie, storlek 13/14y - Skitsnygg abecrombie hoodie/huvtröja i storlek 13-14 år. Hoodien har paljetttryck på bröstet och är fodrad med fleece på insidan. Tröjan är i mycket fint skick!
Saint Laurent hoodie  - Riktigt fet och eftertraktad hoodie med saint laurent loggan. Storlek S, skick 10/10!! Saknar lapp i nacken så är lite osäker på äktheten så därför är priset just nu på 999kr! Nypris runt 7000! Tveka inte med att ställa frågor!
Acne Studios Mörkblå hoodie - Mörkblå hoodie från acne studios! Fråga ifall du har frågor!
Ziphoodie från Hollister - Säljer denna skitsnygga ziphoodie från Hollister. Superskön och lätt perfekt att ha under jackan nu på vintern.
Geo graphical Norway hoodie😍 - Säljer en riktigt fet geograph Norway hoodie som är väldigt efterfrågad, den är knappt använd och är riktigt skön! Hör av dig vid frågor💯