Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?

Hoodie med tryck
Storlek: M
Kategori: Hoodies
150 SEK
Beskrivning
Jag säljer denna fina hoodie åt min brorsa som vill bli av med kläder han inte använder längre. Här ser ni en bild på hur hoodien sitter på mig och en bild på hur den sitter på honom. Han köpte den på Carlings för ca 1 år sedan men den har inte kommit till användning den är alltså i toppenskick. Skriv till mig direkt om du är intresserad💓💓
Vilda Eriksson
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick
På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.
Om köparskyddet
Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.