Alla kategorier > Mode > Kläder > Hoodies
Explore tröja
Explore tröja  - 89 Explore tröja  - 90 Explore tröja  - 91

Explore tröja

Storlek: M
Kategori: Hoodies
Färg: Beige

150 SEK

Frakt från 43 SEK
Beskrivning

Sällan använd och bra kvalitet. Tyget är lite tjockare, den passar mer M än XL så den är liten i storleken

Isac
Isac
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Tröja - Bra skick aldrig använd
Jack&Jones tröja - Jack & Jones tröja  Säljer en Jack & Jones tröja i superbra skick. Storlek M. Färgen på tröjan är beige. Blir självklart snyggare om man stryker till den.
Tröja  - Säljer denna tröja i storlek L
J.lindberg tröja - En stilren tröja från j.lindberg i färgen beige. Den är i storlek m men är väldigt liten i storlek. Bara hör av er om ni har någon fråga! Pris ej hugget i sten!
EA7 tröja  - Säljer en EA7 kofta full zip i storlek M, passar även dig som är S. Nypris 1200kr. Mitt pris 600kr.
Tröja  - Oanvänt
Bondelid tröja - Säljer min bondelid tröja för att den är för liten. Har bara testat den en gång så den är nästan som ny  Storlek:S
Andra annonser från Hoodies
Visa alla
J.Lindeberg hoodie  - Säljer en riktigt snygg och trendig J.Lindeberg hoodie i fint skick, storlek M, vid frågor är det bara att skriva //Gramenti
mjukisset - Säljer mitt gråa basic mjukisset från gina tricot, använt fåtal gånger.
Ljusblå Nike NOCTA hoodie - Snygg ljusblå hoodie från Nike NOCTA med dragkedja framtill och två fickor med dragkedja. Har en vit Nike-logga på bröstet och NOCTA-tryck på ärmen. Mjuk och skön med huva och coola sömdetaljer. Perfekt för en avslappnad streetwear-look.
Svart hoodie med Burberry-mönstrad huva - Säljer en svart zip-hoodie från Burberry med klassiskt rutigt foder i huvan. Hoodien har dragkedja framtill, två fickor och ribbade muddar vid ärmar och nederkant. Perfekt för dig som gillar stilrena plagg med en twist.
Grå Ralph Lauren Hoodie  - Riktigt snygg grå Ralph Lauren Hoodie. Storlek L men jag skulle säga att den passar bra på en M också. Bra skick, liten defekt på ena snöret men i övrigt fin. Hör gärna av er vid funderingar🙌Perfekt nu till vintern!☃️
NEW ERA HOODIE - Riktigt fet New Era Hoodie i Navy färg | Skick: 8.5/10 | Strl: S | Modellen är 182cm | Hör av dig vid intresse eller om du undrar någonting!
Grå Hollister hoodie med tryck - Säljer en grå hoodie från Hollister med vit broderad text 'Hollister California 22' på bröstet. Tröjan har huva med dragsko och en stor magficka framtill. Perfekt för en avslappnad och stilren look. Hoodien är i storlek M men passar mer som storlek S.