Alla kategorier > Mode > Kläder > Hoodies
Grå hoodie från GANT med broderad logga
Grå hoodie från GANT med broderad logga - 0 Grå hoodie från GANT med broderad logga - 1 Grå hoodie från GANT med broderad logga - 2 Grå hoodie från GANT med broderad logga - 3 Grå hoodie från GANT med broderad logga - 4

Grå hoodie från GANT med broderad logga

Storlek: herr m
Kategori: Hoodies
Märke: Gant
Färg: Grå
Skick: Bra skick

100 SEK

Frakt från 39 SEK
Beskrivning

Säljer en använd grå hoodie från GANT i bomull med broderad logga och sköld på bröstet. Tröjan har huva och en stor magficka framtill. Perfekt för en avslappnad stil. Skriv om du undrar något. Pris kan diskuteras

Innepinnegrepplindor
Innepinnegrepplindor
(4)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Grå hoodie från Gant med broderad logga - Säljer en stilren grå hoodie från Gant med broderad logga och sköld på bröstet. Tröjan har huva och en stor magficka framtill. Perfekt för dig som gillar klassisk och sportig stil.
Grå hoodie med broderad GANT-logga - Snygg grå hoodie från GANT med stort broderat emblem i blått, rött, vitt och guld på bröstet. Tröjan har huva med snörning och guldfärgade detaljer, samt en klassisk känguruficka framtill. Perfekt för dig som gillar sportig och stilren streetwear. Köpt i GANT butiken i Göteborg men har inget kvitto kvar. 🫣Köpt för 800kr🫣 🍀Säljer för 400🍀Den är strl M men du som har L och vill ha en liten slimmare tröja funkar också perfekt!
Grå hoodie från GANT med logga - Snygg gråmelerad hoodie från GANT med stor broderad logga och sköld med stjärnor och ränder på bröstet. Klassisk känguruficka framtill och huva. Perfekt för en avslappnad och sportig stil. Mjuk bomullsblandning som känns skön mot huden.
Grå hoodie från GANT med logga - Snygg grå hoodie från GANT med broderad logga och amerikanskinspirerat märke på bröstet. Klassisk känguruficka framtill och huva med dragsko. Perfekt för en avslappnad och sportig stil. Den har en liten fläck som inte går bort o tvätten!
Grå hoodie från GANT med logga - Snygg grå hoodie från GANT med vit logga och dragsko i huvan. Klassisk känguruficka framtill och mjukt material som känns skönt mot huden. Perfekt för en avslappnad och stilren look. Passar lika bra till jeans som till mjukisbyxor.
Grå hoodie från GANT med logga - Snygg grå hoodie från GANT med broderad logga och amerikanskinspirerat sköldmärke på bröstet. Klassisk känguruficka framtill och stor huva. Tillverkad i mjukt sweatshirtmaterial som är perfekt för en avslappnad stil. Den har två små färgfläckar på underarmen
Grå hoodie från GANT med logga - Snygg grå hoodie från GANT med klassisk huva och stor magficka. På bröstet finns GANTs logga och ett broderat märke i rött, vitt och blått. Tillverkad i mjukt sweatshirtmaterial, perfekt för en avslappnad stil. Jätte bra skick det ändå är lite missfärgning i ärmen som man ser på bilden men det går nog bort om man skrubbar och det syns knappt.
Grå hoodie från Gant med logga - Snygg grå hoodie från Gant med huva och svarta loggband längs ärmarna där det står 'GANT' i vitt. Hoodien har en klassisk passform, ribbade muddar och är tillverkad i mjukt bomullsmaterial. Perfekt för en avslappnad och trendig look.
Andra annonser från Hoodies
Visa alla
Zara stickad hoodie - Mysig grå stickad hoodie från Zara med huva och dragsko. Tröjan har breda ribbade muddar vid ärmslut och nederkant. Den är lite nopprig ner till.
Hollister Hoodie - Säljer denna sällsynta och mycket eftertraktade Hollister hoodie | Storlek S | Mycket bra skick | Vid eventuella frågor hör gärna av dig och erbjuder bra pris vid köp av bundle 😁✅
Marinblå SCNDI hoodie ORIGINAL FIT - Snygg marinblå hoodie från SCNDI med tryck framtill, utan snören
1 of 1 Handmade sweatshirt - Säljer denna 1 of 1 sweatshirt jag handgjort själv från en vanlig hoodie och ett par Levi’s jeans med egen design 🙌 Bredd: 52 cm Längd: 61 cm
Vinröd stickad tröja med snörning - Vinröd stickad tröja med snygg snörning och metallöljetter framtill.
Jeffrey Epsteins Halzip i Bomull - Tillverkad i bomull, ej polyester.
Ralph Lauren hoodie  - Snygg grå hoodie från Polo Ralph Lauren med klassisk broderad logga på bröstet. Hoodien har huva med vita dragsnören och en stor känguruficka framtill. Tillverkad i mjukt bomullsmaterial och har ribbade muddar vid ärmslut och nederkant.
Hollister Hoodie - Grå Vintage Hollister Hoodie - Storlek: M men sitter närmare S - Pris: 699kr - Inga defekter - Först till Kvarn!