Alla kategorier > Hoodies
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Svart fleece hoodie från H&M - Mysig svart hoodie i fleece från H&M med relaxed fit. Den har en stor ficka framtill och justerbar huva med dragsko. Perfekt för kyliga dagar.
Fleece tröja - Varm och skön fleece tröja
Nike Tech fleece svart - Barn str M Svart bomull Mycket fint skick
Svart tech fleece från Nike - Säljer en svart hoodie från Nike med dragkedja och huva. Jackan har en diskret logga på bröstet och en praktisk ficka med dragkedja på ärmen. Perfekt för en sportig look eller avslappnade dagar. Tycker att den passar som ett M. Små defekter(inte så märkbara), fråga om bilder för att se dom.
NIKE TECH FLEECE SVART - Nike tech fleece svart. Storlek medium. Den är i helt nyskick, jag har inte andvänt en enda gång skick 10/10. Säljer pga den var för liten
Svart Nike tecch fleece  - Nyskick ! Passar bra till allt och är väldigt snygg .
Nike tech fleece svart  - Säljer nu min Nike tech köpt på Plick för 1600 men passar inte mig så säljer vidare för 1200 tags på forfarande
Svart fleece
Svart fleece - 89 Svart fleece - 90 Svart fleece - 91

Svart fleece

Storlek: M
Kategori: Hoodies
Märke: H&M
Färg: Svart

40 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Svart tunn fleece tröja/tunn jacka från H&M sport i storlek M. Använt skick.

Frida
Frida
(5)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Hoodies
Visa alla
Hollister hoodie röd - Säljer denna fina röda hollister hoodie i storlek xs eftersom att jag upplever att den är lite stor och lång på mig (är 162 cm för referens) den är fortfarande ganska fluffig och definitivt varm och skön nu på vintern! Pris kan diskuteras och om du har frågor så är det bara att höra av dig💕
Grå/Svart Ralph Lauren Hoodie - Riktigt fet grå/svart ”stentvättad” hoodie från Ralph Lauren. Storlek S. Fint skick. Hör gärna av er vid funderingar🙌 Perfekt till vinterkylan☃️
Baggy Acne Studios Hoodie  - Mörkblå Hoodie från Acne Studios. Jag är 175 cm och alla måtten är i bilderna
Hollister hoodie - Säljer nu denna riktigt snygga vintage Hollister hoodien. Storlek: S. Pris: 749kr. Slitningarna på texten är en del av vintage looken och ger karaktär till hoodien. Det finns en liten fläck på ena ärmen som går bort i tvätten, annars bra skick.
Saint Laurent hoodie  - Riktigt fet och eftertraktad hoodie med saint laurent loggan. Storlek S, skick 10/10!! Saknar lapp i nacken så är lite osäker på äktheten så därför är priset just nu på 999kr! Nypris runt 7000! Tveka inte med att ställa frågor!
Victorias secret zip up - Jätte fin zip up som inte kom till användning, rare
Stüssy hoodie - Vit äkta Stüssy hoodie i storlek S, den är oversized så passar någon som har M/L oxå. Mycket bra skick, använd 2 gånger! Köptes för 2500 kr