Alla kategorier / Mode / Kläder / Hoodies
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Dragkedje tröja - Fin tröja som inte kommer till användning❣️ knappt använd från h&m, den är grå/lila❣️
Tröja med dragkedja  - En jätte fin tröja från hm, 70kr+frakt  Storlek XS💖
Tröja med dragkedja  - Säljer denna super könna snygga tröja fårn ginna tricot. Endast använt 1-2 gånger. Och är i super fint skick
Vit hoodie med dragkedja - Klassisk vit hoodie med dragkedja framtill och huva. Tillverkad i mjukt bomullsmaterial med ribbade muddar vid ärmslut och nederkant. Perfekt för en avslappnad och enkel stil.
Hoodie med dragkedja - Säljer denna fina hoodie med dragkedja som är sparsamt använd. Finns några noppror men inget som syns vid användning🙏🏼
Vit hoodie med dragkedja - Säljer en vit hoodie med dragkedja och huva. Modellen har ribbade muddar vid ärmslut och nederkant samt två fickor fram. Perfekt för en avslappnad och chill look. Materialet ser ut att vara mjukt och bekvämt, troligen bomullsblandning.
Tröja med dragkedja
Tröja med dragkedja  - 89

Tröja med dragkedja

Storlek: XS
Kategori: Hoodies
Märke: H&M
Färg: Vit

90 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Vit tröja med dragkedja och luva från H&M i storlek XS.

Nathalie Karlberg
Nathalie Karlberg
(3)
Senast aktiv: Senaste månaden
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Tröja med volang - T-shirt med volanger på ärmarna, märket är Vintage Dressing men är köpt på Raglady. Storleken är One Size och passar mig som är 163 cm.
Liknande annonser
Visa alla