Alla kategorier > Mode > Kläder > Hoodies
Ridtröja
Ridtröja - 89

Ridtröja

Storlek: XS
Kategori: Hoodies

100 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

En blå långärmad tröja från jacson den har armbågs förstärkning på båda armbågarna och inga skador

Märta Friberg Holmqvist
Märta Friberg Holmqvist
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
ridtröja  - ridtröja. helt ny och jätte bra skick aldrig använd. köpte för 700kr
Ariat ridtröja - Jättefin lite tjockare ridtröja från ariat som inte alls är mycket använd💗Storlek 10 år/140. På bilden är det min lilla syster och hon är 12, ca 166 cm lång, på henne är den lite stor. Köpt för ca 500 kr, säljs för 230kr + frakt💗
Ridtröja.  - Jag säljer en lila ridtröja för 200kr i storlek M. Den är aldrig använd och hel.
En ridtröja  - Jag säljer en svart ridtröja som är i storlek 36. Jag köpte den för 200kr och säljer för 100kr. Använd 2-3 gånger.
2 ridtröjor - (150kr för båda+leverans sätt)Jag säljer 2 ridtröjor i storlek S men dom passar för folk som har storlek M. Det är en i blå/ljusblå färg och en i vit/grå färg. Använda 5-6 gånger och i fint skick.
Ridtröja från Horseware - Näst intill oanvänd ridtröja från Horseware i fleece. Mjuk och len i tyget.
Ridtröjor  - Två ridtröjor i bra nyskick. Säljer då jag slutat på ridning.
Andra annonser från Hoodies
Visa alla
Grå hoodie från Acne Studios - Säljer en snygg grå hoodie från Acne Studios. Storlek S och passar S/M. Hör av er vid frågor! Priset är diskuterbart.
Rosa zip up Hoodie Hollister fodrad  - Rosa zip up Hoodie ifrån Hollister med vitt foder, i storlek S!
Acne Stuiods Hoodie  - Svart Acne Studios Hoodie i storlek S med måtten inkluderad i bilderna. Mycket bra kondition! Fråga vid frågor!
Original hoodie - Mörkblå hoodie från Original Fit med stor huva och magficka. Tryck på bröstet med texten 'ORIGINAL FIT EST. 2024' och en stor vit stjärna omgiven av mindre stjärnor. Mjuk och skön, perfekt för chill dagar. Klassisk passform och ribbade muddar.
Vit hoodie från Moncler med dragkedja - Säljer en vit hoodie från Moncler med dragkedja framtill och fickor på sidorna. Huva med dragsko och snygga ribbade muddar med röd, vit och marinblå rand. Moncler-logga på ärmen. Perfekt för dig som gillar exklusiv och stilren streetwear.
Mörkblå hoodie från Saint Laurent - Snygg mörkblå hoodie från Saint Laurent med tryck framtill i vitt och rött samt texten 'SAINT LAURENT'. Klassisk huva med dragsko och känguruficka. Tillverkad i mjukt bomullsmaterial som känns skönt mot huden. Perfekt för en avslappnad och trendig look.
Ralph Lauren hoodie - Svart Ralph hoodie, bra skick, står M men passar mer som s/xs
Polo Ralph Lauren Hoodie M - Jag är 184 och väger 72kg✌️‼️Snygg grå hoodie från Polo Ralph Lauren med blå logga och text framtill. Klassisk modell med huva och vita dragsnören samt en stor magficka. Tillverkad i mjukt sweatshirtmaterial som är perfekt för chill dagar.