Alla kategorier / Mode / Kläder / Hoodies
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Mörkblå hoodie från Lacoste - Snygg mörkblå hoodie från Lacoste med dragkedja framtill och klassisk krokodil-logga på bröstet. Hoodien har huva med dragsko och två fickor framtill. Perfekt för en avslappnad och stilren look.
Mörkblå hoodie från Lacoste - Snygg mörkblå hoodie från Lacoste med dragkedja framtill och klassisk krokodillogga på bröstet. Modellen har huva och ribbade muddar vid ärmslut och nederkant. Perfekt för en chill och sportig look.
Mörkblå hoodie från Lacoste - Mörkblå hoodie från Lacoste med dragkedja framtill och klassisk krokodil-logga på bröstet. Tröjan har två stora fickor fram, ribbade muddar och en skön huva. Tillverkad i mjukt bomullsmaterial som känns riktigt bekvämt.
Mörkblå zip-hoodie från Lacoste - Snygg mörk blå hoodie från Lacoste med dragkedja framtill och vita snören i huvan. Klassisk krokodil-logga på bröstet och två fickor på sidorna. Tillverkad i mjukt bomullsmaterial som känns skönt mot huden. Perfekt för en avslappnad och stilren look.
Mörkblå hoodie från Lacoste - Snygg mörkblå hoodie från Lacoste med dragkedja storlek S
Mörkblå hoodie från Lacoste - Snygg mörkblå hoodie från Lacoste med klassisk krokodillogo på bröstet. Hoodien har huva med dragsko och en stor magficka framtill. Tillverkad i mjukt material som känns skönt mot huden. Perfekt för en avslappnad och stilren look.
Mörkblå hoodie från Lacoste - Snygg mörkblå hoodie från Lacoste med klassisk huva och känguruficka framtill. Liten vit Lacoste-logga på bröstet och den ikoniska gröna krokodilen på ärmen. Tillverkad i mjukt bomullsmaterial som känns skönt mot huden. Perfekt för en avslappnad och stilren look.
Mörkblå hoodie från Lacoste - Mörkblå hoodie från Lacoste med dragkedja framtill, vita dragsnören och klassisk krokodillogga på bröstet. Hoodien har fickor på sidorna och ribbade muddar vid ärmslut och nederkant. .
Mörkblå hoodie från Lacoste
Mörkblå hoodie från Lacoste - 0 Mörkblå hoodie från Lacoste - 1

Mörkblå hoodie från Lacoste

Storlek: M
Kategori: Hoodies
Märke: Lacoste
Färg: Marinblå
Skick: Nytt skick

200 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Snygg mörkblå hoodie från Lacoste med klassisk krokodillogga på bröstet. Hoodien har huva med dragsko och en stor magficka framtill.

Elite Jersey
Elite Jersey
(3)
Senast aktiv: Idag
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Grå kortärmad topp från Polo Ralph Lauren - Snygg grå kortärmad topp från Polo Ralph Lauren med klassisk rund halsringning och diskret logga broderad på bröstet. Tillverkad i mjuk bomull för en bekväm känsla. Perfekt till jeans eller shorts för en clean look.
Mörkblå sweatshirt från Lacoste - Klassisk mörkblå sweatshirt från Lacoste med rund halsringning och det ikoniska gröna krokodilmärket broderat på bröstet. Tröjan har ribbade muddar vid ärmslut och nederkant. Perfekt för en clean och stilren look.
Svart hoodie från Risky med broderad logga - Säljer en svart hoodie från Risky i storlek M.
Svarta mjukisbyxor från Berghaus - Svarta mjukisbyxor från Berghaus med resår i midjan och vid bensluten. Byxorna har en enkel, sportig design med en liten logga på ena benet och en dragkedjeficka på sidan.
Liknande annonser
Visa alla