Alla kategorier / Mode / Kläder / Hoodies
Vit och grå Nike tech med huva
Vit och grå Nike tech med huva - 0 Vit och grå Nike tech med huva - 1 Vit och grå Nike tech med huva - 2 Vit och grå Nike tech med huva - 3 Vit och grå Nike tech med huva - 4

Vit och grå Nike tech med huva

Storlek: herr s
Kategori: Hoodies
Märke: Nike
Skick: Mycket bra skick

399 SEK

Frakt från 39 SEK
Beskrivning

!PRIS KAN DISKUTERAS! Säljer en stilren vit och ljusgrå Nike tech med svart dragkedja och blå Nike-logga på bröstet. Jackan har huva, lång ärm med ficka på ena ärmen och sportig design. Perfekt för dig som gillar streetwear och sportig stil. Storlek s och använd 3-2 gånger

Lina<3
Lina<3
(1)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Beige axelväska med gulddetaljer - Säljer en beige axelväska med guldfärgade metalldetaljer och svarta kanter. Väskan har både handtag och justerbar axelrem, samt flera fack med dragkedja. Insidan är fodrad med randigt tyg. Perfekt för att bära dina viktigaste saker.
Guldfärgad ring i form av läppar - Susanna falken - Ring från susanna falken och är en cool ring i guldfärg formad som ett par läppar. Perfekt statement piece för dig som vill sticka ut med din stil. Ringen har en blank finish och är tillverkad i metall.
Ljusblå slitna bootcut jeans från Silver Jeans Co. - Försmå är de för mig. Ljusblå bootcut jeans med slitningar och snygga detaljer på bakfickorna från Silver Jeans Co. Jeansen har klassisk femficksdesign och låg midja. Tillverkade i bomull med lite stretch för extra komfort.
Svarta bootcut "skinn" jeans från gina tricot! - Säljer ett par svarta bootcut jeans från g perfect i storlek S. Säljs eftersom byxorna är för små för mig  Byxorna har klassisk femficksdesign, bälteshällor och dragkedjegylf. Materialet är stretchigt och ger en tight passform som sitter snyggt längs benen.
Svarta straight byxor i skinn - PRISLAPP FINNS KVAR! Säljer ett par svarta byxor från gina tricot i skinnimitation med rak passform och hög midja. Säljer eftersom jag inte har en använding av dessa jeans❤️Byxorna har dragkedja framtill och diskreta fickor. Snyggt glansigt material som ger en cool look. Perfekta till sneakers eller boots.
Ljusgul volang topp från H&M - Pris kan diskuteras!❤️Säljer en ljusgul linnetopp från H&M med tunna axelband och stora volangdetaljer framtill. Ser abnirlunda ut eftersom jag tod buld med flash❤️ Toppen har en croppad passform och är tillverkad i ett lätt, skirt material som känns luftigt och somrigt.
Beige polotröja med meshdetalj - Pris kan diskuteras!!❤️Trendig beige polotröja med lång ärm och transparent meshparti över axlar och bröst. Tröjan är stickad i mjukt material och har en hög polokrage som ger en snygg siluett. Perfekt för dig som vill ha en unik och stilren look.
Grå  kofta från H&M  - Mysig croppad kofta från Divided i grått, med grovstickad struktur och tre stora knappar framtill. Koftan har lång ärm och djup v-ringning, perfekt att slänga över en topp för en chill look.
Liknande annonser
Visa alla