Alla kategorier > Mode > Kläder > Hoodies
Nike Chelsea tech
Nike Chelsea tech - 0 Nike Chelsea tech - 1 Nike Chelsea tech - 2

Nike Chelsea tech

Storlek: M
Kategori: Hoodies
Märke: Nike
Färg: Marinblå
Skick: Nytt skick

550 SEK

Frakt från 43 SEK
Beskrivning

Helt ny Chelsea Nike tech från Nike, aldrig använd pris kan diskuteras

Jonte
Jonte
(2)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Nike tech äkta - Äkta Royale blue Nike tech
Nike tech - Använd 2 gånger, som ny. Inköpt för 1500kr. Säljer en mörkblå hoodie från Nike med dragkedja och huva. Jackan har långa ärmar och är tillverkad i polyester och bomull. Perfekt för en sportig look. Inga skador
Nike tech Chelsea - Säljer en snygg mörkblå hoodie från Nike med Chelsea FC-logga på bröstet. Den har en dragkedja framtill och är långärmad med en skön huva. Perfekt för fotbollsfans som vill hålla sig varma och stiliga. Ny pris är 1699kr mitt pris 400kr
Nike Tech - En marin blå Nike tech
Nike tech  - Säljer min Nike tech det ända skadan på hela hoodien är i insidan allt på utsidan som syns när man har på sig den är i ny skick
Nike tech - Säljer en stilren blå hoodie från Nike med dragkedja framtill. Den har en enkel design med långa ärmar och en huva. Perfekt för en avslappnad look. Varan är köpt för ungefär 1 1/2 år sedan och passar dig som är runt 170-180
Nike tech - Nike tech i topp skick. Knappt andvänd för att jag fick den i julklapp och är inte riktigt min stil
nike tech - använts bra
Andra annonser från Hoodies
Visa alla
Superdry Hoodie - Snygg grå hoodie från Superdry! - Eftertraktad colour way, svår att få tag på. - Storlek: S - Pris: 599 kr - Först till Kvarn!
Grå stickad hoodie med huva - Mysig grå stickad hoodie med huva och dragsko. Trendig från Zara,som tyvärr inte kommer till användning.
Grå hoodie från Polo Ralph Lauren - Snygg grå hoodie från Polo Ralph Lauren med stor mörkblå PR logga på bröstet. Klassisk känguruficka framtill, dragsko i huvan och ribbade muddar. Perfekt för en avslappnad och sportig stil.
Isabel Marant hoodie - Hejj, säljer nu min Isabel Marant hoodie som är äkta (har äktahetsbevis) och den är i ett väldigt bra skick. (Därav pris). Försöker frakta samma dag som köp :)
Blå hoodie Abercrombie & Fitch - Blå zip-hoodie från Abercrombie & Fitch med vit text 'A&Fitch NY Finals 1954' på bröstet. Utrustad med huva och vita dragsnören samt fickor framtill. Mjuk bomullskänsla och ribbade muddar vid ärmslut och nederkant.
Mörkgrön Superdry hoodie - Snygg mörkgrön hoodie från Superdry med stor vit text på bröstet och gråa dragsnören i huvan🤩 inga fel på den förutom att texten är lite sliten🙌🏻 Hör av dig vid funderingar samt snabbaffär😇
Svart hoodie Gallery Dept. de la Galerie - Svart hoodie från Gallery Dept. med trycket 'GALLERY DEPT.' i svart och 'DÉPT. de la GALERIE' i vitt på bröstet. Klassisk känguruficka, dragsko i huvan och ribbade muddar. Perfekt för en avslappnad streetwear-look.
Ralph lauren hoodie - Säljer denna sjukt snygga Ralph lauren hoodien i storlek XS. Det är i bra skick men har vanliga tecken för användning, utan tecken på hål eller skador. Meddela vid minsta fråga!💬😄Kolla även in de andra plaggen jag säljer!