Alla kategorier / Mode / Kläder / Hoodies
Grå zip hoodie från Polo Ralph Lauren
Grå zip hoodie från Polo Ralph Lauren - 0 Grå zip hoodie från Polo Ralph Lauren - 1

Grå zip hoodie från Polo Ralph Lauren

Storlek: M
Kategori: Hoodies
Märke: Ralph Lauren
Skick: Bra skick

319 SEK

Frakt från 39 SEK
Beskrivning

Snygg grå hoodie med dragkedja från Polo Ralph Lauren. Klassisk design med vit dragsko i huvan, två fickor framtill och broderad logga på bröstet. Tillverkad i mjuk bomullsblandning, perfekt för chill dagar eller när du vill ha en clean look.

Lukaku
Lukaku
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Grå och svart Nike hoodie med huva - Säljer en grå och svart hoodie från Nike med breda blockränder, huva med dragsko och hel dragkedja. Tryckt siffra 72 på bröstet och Nike-logga. Två fickor framtill och ribbade muddar. Perfekt för dig som gillar sportig och avslappnad stil.
Svarta cargobyxor från Weekday - Säljer ett par svarta Hugo boss byxor . Sitter som storlek L Byxorna har en enkel design med bälteshällor och knappstängning. Tillverkade i ett slitstarkt bomullsmaterial som passar perfekt till en avslappnad streetwear-look.
Mörkblå ziptröja från BOSS - Snygg mörkblå ziptröja från BOSS med röda detaljer längs axlarna och vit logga på bröstet. Tröjan har hög krage, hel dragkedja och två fickor framtill. Perfekt för en sportig och avslappnad stil.
Svart Hilfiger hoodie med blå detaljer - Cool svart hoodie från Hilfiger med blå kant på huvan och stor vit/blå logotyp på bröstet. Klassisk passform, stor känguruficka och justerbar huva med snören. Perfekt för dig som gillar streetwear och vill ha något bekvämt och snyggt.
Krämig jeansjacka från H&M - Aldrig använt, köp för 700 säljer för 299
Brun/grön lexington  - Fin Tshirt
Grå basic sweatshirt från lager - En stilren grå sweatshirt från laget med rund halsringning och ribbade muddar vid ärmslut och nederkant. Perfekt för en avslappnad look och enkel att matcha med andra plagg. Tillverkad i mjuk bomullsblandning.
Svart långärmad topp från Calvin Klein - Svart långärmad topp från Calvin Klein Jeans med vit logotyp på bröstet och stora vita tryck på ärmarna och ryggen. T-shirten har en normal passform och är gjord i mjuk bomull, perfekt för en cool och avslappnad look.
Svarta distressed jeans från Dsquared2 - Coola svarta jeans från Dsquared2 med slitna detaljer, stora hål och vita färgstänk. Klassisk femficksmodell med silverfärgad dragkedja och röd logotyp-tag. Jeansen har en rak passform och är tillverkade i denim.
Svart hoodie Sail Racing 77 - Svart hoodie från Sail Racing med broderad text och siffran 77 på bröstet. Klassisk känguruficka framtill, justerbar huva med dragsko och ribbade muddar. Perfekt för en avslappnad och sportig stil.
Liknande annonser
Visa alla