Alla kategorier / Mode / Kläder / Hoodies
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Ralph Lauren tröja - Ralph lauren tröja använd 2-3 ggr i nyskick. Kan skicka fler bilder på begäran
Ralph lauren tröja - Fint skick
Ralph lauren tröja  - Hej, en snygg mörkblå raffe tröja i bra skick i ny pris på 1300kr och jag säljer för 325!
Ralph lauren tröja - Schysst stickad tröja med go passform.
Ralph lauren tröja - Hej jag säljer en Ralph Lauren hoodie då den var förliten när jag köpte den. Med  modern stil Mörkblå Ralph Lauren-tröja i mycket fint skick. Full zip framtill, vita snören på var sin sida  och med en röd logga som ger en stilren men sportig look. Modern passform som funkar perfekt till både vardag och streetwear. Tidlös och lättmatchad.och 100% äkta!
Ralph lauren tröja - Mörkblå ralph lauren hoodie med dragkedja. Den är i bra skick förutom den vänstra armbågen som syns på bild 2. Nypris: 1800kr  Mitt pris: 500kr.  Modellen på bilden är 184cm och väger 90kg.
Ralph Lauren Tröja  - Säljer denna snygga och tidlösa sweatshirt från Polo Ralph Lauren i en mörkblå färg. Perfekt för en avslappnad men stilren look!  🏷 Detaljer: 	•	Storlek: Mellan M & L (se mått nedan) 	•	Färg: Mörkblå 	•	Material: Troligtvis 100 % bomull eller en mjuk bomullsblandning 	•	Skick: Mycket bra skick – inga synliga fläckar eller hål  En riktigt skön och mångsidig tröja som passar till det mesta! ✨ Skickas snabbt och väl förpackad.  📩 Hör av dig vid frågor!
Ralph lauren tröja
Ralph lauren tröja - 89 Ralph lauren tröja - 90 Ralph lauren tröja - 91

Ralph lauren tröja

Storlek: M
Kategori: Hoodies
Märke: Ralph Lauren
Färg: Marinblå

800 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

En mörkblå Ralph lauren zip up i bra skick. Nypris cirka 2000 Kr Skriv DM och frågor.

Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Ljus blå skjorta från asket - En Ljusblå skjorta från asket som är i gott skick och knappt använd.
Levis 501 svarta gråa - Ett par Levis jeans storlek 31/32 Mycket bra skick/ enbart lite slitet vid vänster benöppning.
Moncler Vest modell Tibb - En mörkblå moncler vest i otroligt bra skick, näst intill helt ny 10/10 då den används enbart vid väldigt få tillfällen. den är av modellen Tibb som är tjockare än gui. Den är köpt på NK i Stockholm, januari detta år.
Grå tröja med dragkedja från GANT - Säljer en stilren grå tröja från GANT med dragkedja och ribbad krage. Perfekt för kyligare dagar och passar bra till både jeans och chinos. Tröjan har en diskret logga på bröstet.
Svarta raka jeans från Diesel - Säljer ett par svarta jeans med klassisk rak passform och fem fickor. Jeansen har bälteshällor, knappgylf och detaljer i silver. Materialet är denim och färgen är helsvart, vilket gör dem enkla att matcha till olika stilar. Storlek 29/32
Blå raka jeans från replay - Säljer ett par klassiska blå jeans med raka ben och snygga slitningar framtill. Jeansen har fem fickor, dragkedja och knapp i midjan samt detaljerade sömmar på bakfickorna. Perfekta för en avslappnad och trendig look.
Grå raka jeans från Ralph lauren - Säljer ett par grå jeans med raka ben och klassisk femficksmodell. Jeansen har en snygg tvättad look med diskreta slitningar och normal midja. Materialet är denim i bomull och passformen är avslappnad men ändå stilren. Två små jack i byxöppningarna men lätt fixat.
Blå pikétröja från Stone Island - Snygg blå pikétröja från Stone Island med klassisk krage och korta ärmar. Tröjan har en liten logotyp på bröstet och är tillverkad i mjuk bomull. Perfekt för en avslappnad och stilren look. Special modell
Liknande annonser
Visa alla
Fortsätt i appen →