Alla kategorier / Mode / Kläder / Hoodies
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Grå kabelstickad tröja Polo Ralph Lauren - Säljer en grå kabelstickad tröja från Polo Ralph Lauren med klassisk rund hals och långärmad passform. Tröjan har det ikoniska broderade Polo-logot på bröstet och ribbade muddar vid ärmslut och nederkant. Perfekt för dig som gillar stilren och tidlös design. Skick skulle jag säga 9/10. Storlek är 14-16 år vilket är L i barnstorlek
Grå tröja från Polo Ralph Lauren - Säljer en stilren grå tröja från Polo Ralph Lauren med rund hals och broderad logga på bröstet. Perfekt för en avslappnad look. Tröjan har långa ärmar och är tillverkad i ett mjukt material.
Grå tröja Polo Ralph Lauren - Snygg grå  tröja från Polo Ralph Lauren.  Helt oanvänd fick den i julklapp men har inte använt den och den var för liten för mig. Tröjan har rund halsringning och klassiskt stickat mönster. Perfekt för dig som gillar stilrena och tidlösa plagg.
Grå hoodie från Polo Ralph Lauren - Snygg grå zip-hoodie från Polo Ralph Lauren med klassisk svart logga på bröstet. Hoodien har dragkedja, två fickor framtill och mjukt material som känns skönt mot huden. Perfekt för en avslappnad och stilren look. Storlek Xl men passar mer L
Grå hoodie från Ralph lauren - Snygg grå hoodie från Polo Ralph Lauren med klassisk huva och känguruficka . Tillverkad i mjukt sweatshirtmaterial som är riktigt skönt. Använd max 10 gånger och säljer pga av att den är för liten. Storlek L på barn storlekar och 14
Ralph lauren tröja - En Raffe tröja som är måttligt använd. Storlek xs. Passar folk som är ca 160
Ralph Lauren sweatshirt grå - Säljer min knappt använda Ralph Lauren-tröja. Den är ganska tunn och perfekt att använda under kalla sommarkvällar eller på hösten. Jag köpte den i Frankrike för 179 euro och tappade kvittot för ett tag sedan. Den är i storlek XL och är 100% bomull. Ganska liten i storlek, skulle nog säga att den mer är L. Pris kan diskuteras.
Grå hoodie från Ralph Lauren - Snygg grå hoodie från Ralph Lauren med blått tryck på bröstet där det står 'DNM & SUPPLY' och 'RALPH LAUREN'. Hoodien har huva med dragsko och en klassisk känguruficka framtill. Perfekt för en avslappnad och cool stil. Längd 57cm bredd 40cm. Det är Xs men passar Xxs.
Ralph Lauren Grå Kabelstickad Tröja
Ralph Lauren Grå Kabelstickad Tröja - 89 Ralph Lauren Grå Kabelstickad Tröja - 90

Ralph Lauren Grå Kabelstickad Tröja

Storlek: XL
Kategori: Hoodies
Märke: Ralph Lauren
Färg: Grå

499 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

säljer min kabelstickad ralph lauren tröja. det är storlek XL, men den passar som en storlek L

sellout
sellout
(2)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Marinblå Polo Ralph Lauren tröja - Strlk. XL (18-20), priset kan diskuteras.
Rabeanco Brun Läder Väska - I bra skick, måste sälja snabbt.
Polo Ralph Lauren Tröja - i bra skick.
Liknande annonser
Visa alla