Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Manchester City - Helt ny
Manchester city hoddie - Använder inte köpt den original shoppen i Manchester. Säljer för den har växt ut.
Manchester city fotbolls tröja  - Den är Manchester city tröja som är i ny skick.  Storlek small i herr storlek
Manchester City långärmad träningströja Nike - Mörkblå långärmad Manchester City träningströja från Nike med halv dragkedja och klubbmärke på bröstet. Snygga rosa detaljer längs ärmarna och tillverkad i ett lätt, sportigt material som andas. Perfekt för dig som älskar fotboll och vill sticka ut på planen.
Manchester city: tröja  - Har aldrig använt plasten är på helt oöppnad
Manchester city track jacket  - Helt ny track jacket med lappar kvar i storlek M och L  Nypris 899
City hoodie  - Bra skick från ethiad
Manchester City Tränings zip up av Puma - Helt oanvänd, mycket fint skick!
Lukas_paulhino

Manchester city tröja

Storlek: S/M
Kategori: Hoodies

175 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

En Manchester city tröja (2015) som är köpt i USA på Nike butiken i new york. Den passar dig som har S och M. På andra bilden är personen 183 cm lång och brukar ha storlek M på kläder.

Mera från kategorin Hoodies
Visa alla
ed hardy set - så snyggt set från ed hardy, använts fåtal gånger. jag är 177 🖤
Mörkblå Hollister hoodie  - Snygg mörkblå hoodie från Hollister med broderad logga och texten 'CALIF TOUR' i vitt på bröstet. Tröjan har en stor huva med grova snören, känguruficka och ribbade muddar. Tillverkad i 100% bomull för skön känsla! Skicket är även grymt bra! Hör av vid fler frågor!
Hollister hoodie! - Säljer en jätte snygg ljusblå hoodie från Hollister i storlek XS.💗
Grå babydoll huvtröja - Grå hoodie med en superfin rosett som knyts kring midjan 💕 Den är i storlek S, men passar även XS-M. Den har en luva i perfekt storlek. Knappar kan knäppas vid bröstet, vid knytbandet och under knytbandet! Tröjan är väldigt bekväm och mjuk, eftersom den är 100% bomull 🤍
Anine bing tröja  - Jättefin tröja från Anine bing i super skick! Kan absolut sänka priset vid snabb handel. ❣️
Ljusgrå hoodie med dragkedja, S - Ljusgrå hoodie från Russe merch i storlek S. Tröjan har huva med vita snören, hel dragkedja framtill och två stora fickor. Mjuk insida i fleece och ribbade muddar vid ärmslut och nederkant. (Den har en fläck på men syns inte jätte tydligt, därav priset!)💗💗💗
Abercrombie Hoodie  - Abercrombie Hoodie | Vintage modell | Skick 8/10 färgen grå | Dragkedjan är lite svår att stänga | Passar storlek XL/L | Hör av er för mer information/bilder!
INTRESSEKOLL VINTAGE HOLLISTER & A&F - Tja, dessa tröjor är några av de trendiga vintage kläderna som är eftertraktade! Hör av dig ifall du är intresserad av någon av dessa och ange storlek . Skicka även bild ifall ni söker något specifikt!