Alla kategorier / Mode / Kläder / Hoodies
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Liverpool tröja - Säljer min liverpool träningströja som är för liten. Storlek S och en liten skada på armen längst ner
Liverpool tröja - En Liverpool tröja som är för liten och inte används sponsor texten är sliten men annars i helt skick🥊🎈 för för frågor m.m
Liverpool tröja  - Använd ett par gånger
Liverpool tränings hoodie - Riktigt snygg tränings hoodie. Tröjan är i storlek M men passar även L. Skick 10/10 då jag inte använt tröjan. Vid frågor är det bara att skriva!
Nike tracksuit  - Röd Nike jacka Nyskick! Vid köp av flera varor får du rabatt 💛
Opulent Tracksuit - Helt ny aldrig använd, Hoodie: M Byxor: S
Liverpool tracksuit
Liverpool tracksuit  - 89 Liverpool tracksuit  - 90 Liverpool tracksuit  - 91

Liverpool tracksuit

Storlek: L
Kategori: Hoodies
Märke: Nike/liverpool
Färg: Röd

600 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Storlek L oanvänd. Äkta köpt från Liverpools hemsida.

Sebbe M.H
Sebbe M.H
(2)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Nike sb zoom janoski og - Beige och grå sällsynta skor som är svåra att få tag i säljer jag nu som har legat oanvända i ungefär 5 år. Storlek 42,5 us9 uk8
Lacoste - Lacoste mössa äkta köpt från zalando. Bra kvalite säljer billigt vid snabbaffär
Mercier tracksuit - Lila tracksuit från Mercier. Oanvänd storlek L.
Svart axelväska från Lacoste - Snygg svart äkta axelväska från Lacoste med justerbart band där Lacoste-loggan är invävd. Väskan har en stilren design med präglad krokodil på framsidan och dragkedja både fram och bak. Tillverkad i slitstark syntet med en clean look. Även oanvänd
Äkta Armani mössa - Lite nopprig äkta Armani mössa, bra för vintern. Vill bli av med den så säljer billigt
Ljusgrå klassisk kavaj herr - Snygg ljusgrå kavaj med två knappar framtill och fyra dekorativa knappar vid ärmslutet. Kavajen har två fickor med lock och en bröstficka. Tidlös modell med smal passform och helfodrad insida. Perfekt för en stilren look.
Grå slim fit jeans från uniqlo - Säljer ett par grå slim fit jeans från uniqlo. Jeansen har klassisk femficksdesign, normal midja och smal passform. Materialet är mjukt och stretchigt för extra komfort. Perfekta för en avslappnad men ändå snygg look.
Liknande annonser
Visa alla