Alla kategorier / Mode / Kläder / Hoodies
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Grön hoodie  - Snygg grön hoodie med klassisk huva och dragsnören. Hoodien har en stor magficka framtill och ribbade muddar vid ärmslut och nederkant.
Grön hoodie - Enkel grön hoodie med luva och ett litet tryck över vänster bröst💕använd fåtal gånger  Tvätt: 40 grader  Material: 84% bomull 16% polyester
Grön hoodie - Ljusgrön hoodie från Lindex i storlek 158–164. Mjuk och bekväm modell med huva, avslappnad passform och snyggt grafiskt tryck fram. Använd men i fint skick utan hål eller större skador. Perfekt till vardags och enkel att matcha med jeans eller mjukisbyxor.
Grön hoodie  - Sen jättemysig grön hoodie från Jack & Jones. Jättefint skick, knappt använd! Storlek L 💚
Grön hoodie med tryck - Säljer en grön hoodie med huva och dragsko. På ryggen står det 'UTILITY' i stort tryck och på ärmarna finns texten 'DIVERSE' och 'ATTIRE' i mörkgrönt. Hoodien har en avslappnad passform och är gjord i mjukt material, perfekt för en chill och street-inspirerad look.
Grön hoodie från BoohooMAN - Säljer en grön hoodie från BoohooMAN i storlek S. Den har ett coolt tryck med ett skelett och fjärilsvingar framför en skog. Perfekt för höst och vår med sin mjuka och bekväma passform. Huvan är fodrad för extra värme. Passar både till vardags och chillkvällar.
Grön Hoodie
Grön Hoodie - 89 Grön Hoodie - 90

Grön Hoodie

Storlek: S
Kategori: Hoodies
Märke: Only
Färg: Grön

150 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Snygg stilren, grön Hoodie från Only & Sons. Ser lite blå ut på bilden men den ör snyggt mörkgrön. Tjock och mysigt tyg, perfekt till hösten! Fråga gärna! Pris kan diskuteras vid snabb affär!

Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Rosa t-shirt - Fet mörkrosa t-shirt från Warp. Storlek XS. Köp flera varor för skyssta paketpris!
Svart polotröja från Collusion - Säljer en stilren svart polotröja från Collusion. Den är helt oanvänd och i skönt ylle. Tröjan har en klassisk design med långa ärmar och en hög krage. Perfekt för att hålla sig varm och snygg under kyligare dagar. Passar bra till både jeans och kjol. Skriv direkt vid minsta frågetecken!
Blå långärmad finstickad tröja från Matinique - Snygg blå långärmad tröja från Matinique. Tröjan är stickad i fint 100% merinoull. Perfekt för kyligare dagar med sin mjuka och bekväma passform. Köpt för 1100kr. Skriv direkt vid minsta frågetecken! Det är är ett riktigt kap!
Blå jeans från Weekday - Säljer mina favoritjeans som tyvärr blivit för små. Riktigt snygga jeans från Weekday, modell Klean. Riktigt bra skick, tacka weekdays kvalite(!!). Det är är ett riktigt kap! Fråga mig vid minsta fundering!
Svarta jeans från Weekday - Ett älskat par som nu tyvärr måste säljas. Snygga svarta jeans från Weekday i modellen Klean Regular Straight. Om du precis som jag tyckt att weekdays jeans har lite för små fickor är det här jeansen för dig! Min käraste mormor själv har förlängt fickorna till, enligt mig, perfekt storlek. Certifierad mormorkvalite! Köp köp köp!!                                                                                              Fråga förstås vid minsta fundering!
 Finstickadtröja från Samsøe - Säljer en gammal favorit som tyvärr blivit för liten för mig. Tröjan är gjord av merinoull vilket gör den riktigt varm och skön! Det står att det är storlek S men jag skulle säga S/M. Som du ser på sista bilden är den lite nopprig under armarna men som du även ser på de större bilderna syns det inte när man har tröjan på sig! Jag köpte den på åhlens för 900kr säljer den nu för en femhundring, det är är ett riktigt kap!
Finstickad kofta från Knights Bridge - Säljer min gamla kofta som tyvärr blivit för lite för mig. Där är tillverkad i 100% Dupont Orlon av ett kvalitetsmärke. Det står att det är storlek L men det är egentligen S, där den sitter jäkligt snyggt! Färgen är gråblå. Köpt för 500kr och säljer nu för halva priset, KÖÖP! Hoppas du gillar den, skriv vid minsta frågetecken!
Helsvarta Dr Martens - Ett par klassiska Dr martens som tyvärr är för små för mig. Jag har knappt hunnit gå in skorna så de är i mycket gott skick. Tyvärr har de en repa på sidan, jag pratade med en skomakare som sa att den inte kommer gå upp och det är inte hål hela vägen. Det läcker alltså inte in genom repan. Se två sista bilderna. Därav sänker jag priset så mycket. Det här är ett riktigt kap! Köpköpköp!! Hör av dig vid minsta fråga <3
Liknande annonser
Visa alla
Fortsätt i appen →