Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Amiri Hoodi  - Size M
Amiri hoodie svart - Svart amiri hoodie med ett fint tryck | Storlek M men passar L | Fraktar samma dag om köp sker innan 22:00
Amiri Hoodie  - Färg Svart. Äkta Amiri Hoodie. Storlek L. Min kusins Hoodie som jag fick.
Svart hoodie från Amiri - Säljer en svart hoodie från Amiri med tryck av 'PREEMO AMIRI PARIS' Är inte säker på om jag vill sälja den men kom med ett pris så får vi se.
AMIRI hoodie, helt ny.  - Svart hoodie från AMIRI med stor ficka framtill, huva med snörning och coolt tryck i vitt och rött både fram och bak. Materialet är 100% bomull och tröjan har en relaxed passform med långa ärmar. Snygg LA-vibe och streetstyle känsla. Skriv önskad storlek efter lagd order.
Amiri hoodie - Amiri Varsity hoodie i bästa skick möjligt  Storlek: S/M passar lika bra till både Pris 400
Amiri Poison Hoodie - Svart amiri poison hoodie varm ny stillig bekväm bra matrial 100% bomull
Svart hoodie från Amiri - Säljer en stilren svart hoodie från Amiri med stor logga på framsidan. Perfekt för en casual look med en skön passform och huva. Ett måste för garderoben!
JakobGustavsson

Amiri hoodie

Storlek: M
Kategori: Hoodies
Märke: AMIRI
Färg: Svart

2799 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Storlek Medium, Nypris 6000kr, skick 8/10, mitt pris 2799kr

Mera från kategorin Hoodies
Visa alla
ed hardy set - så snyggt set från ed hardy, använts fåtal gånger. jag är 177 🖤
Mörkblå Hollister hoodie  - Snygg mörkblå hoodie från Hollister med broderad logga och texten 'CALIF TOUR' i vitt på bröstet. Tröjan har en stor huva med grova snören, känguruficka och ribbade muddar. Tillverkad i 100% bomull för skön känsla! Skicket är även grymt bra! Hör av vid fler frågor!
Hollister hoodie! - Säljer en jätte snygg ljusblå hoodie från Hollister i storlek XS.💗
INTRESSEKOLL VINTAGE HOLLISTER & A&F - Tja, dessa tröjor är några av de trendiga vintage kläderna som är eftertraktade! Hör av dig ifall du är intresserad av någon av dessa och ange storlek . Skicka även bild ifall ni söker något specifikt!
Grå babydoll huvtröja - Grå hoodie med en superfin rosett som knyts kring midjan 💕 Den är i storlek S, men passar även XS-M. Den har en luva i perfekt storlek. Knappar kan knäppas vid bröstet, vid knytbandet och under knytbandet! Tröjan är väldigt bekväm och mjuk, eftersom den är 100% bomull 🤍
Anine bing tröja  - Jättefin tröja från Anine bing i super skick! Kan absolut sänka priset vid snabb handel. ❣️
Abercrombie Hoodie  - Abercrombie Hoodie | Vintage modell | Skick 8/10 färgen grå | Dragkedjan är lite svår att stänga | Passar storlek XL/L | Hör av er för mer information/bilder!
Ljusgrå hoodie med dragkedja, S - Ljusgrå hoodie från Russe merch i storlek S. Tröjan har huva med vita snören, hel dragkedja framtill och två stora fickor. Mjuk insida i fleece och ribbade muddar vid ärmslut och nederkant. (Den har en fläck på men syns inte jätte tydligt, därav priset!)💗💗💗