Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Bapesta Star Hoodie - Inte äkta storlek M ser fett bra ut
bapesta hoodie - en bape hoodie i storlek L. Det är tryck med deras baby milo logga. Enligt mig tvär cool och väldigt unik har aldrig sätt en sådan förut. Kan inte garantera att den är äkta men är köpt i en vintage butik och han som jobba där sa att den var den! :)
Bapesta hoodie (äkta) - Bape hoodie, Size M, Pris: 2000kr,  Skriv om du har frågor!
G star hoodie - Storlek XS
Trap star ⭐️ hoodie  - Trap star hoodie
Vit hoodie från G-Star Raw - Vit hoodie från G-Star Raw med stor svart logga framtill och tryck på ryggen. Tröjan har dragkedja hela vägen, huva och två fickor på sidorna. Oversized passform och mjukt material som känns riktigt skönt. Storlek S
Vit Star Wars hoodie från H&M - Vit hoodie från H&M med Star Wars Visions-tryck i färg på bröstet och japansk text. Stor känguruficka framtill, huva och tryck på ena ärmen. Perfekt för dig som älskar anime och Star Wars. Mjuk bomullskänsla och långärmad modell.
Converse All Star Hoodie - En mycket fin Converse hoodie i ett mycket bra skick, använda ett fåtal gånger. Säljer eftersom jag har växt ur den, hör av er om ni har några frågor!
Alina⭐️
Alina⭐️
Bapesta Star hoodie
Bapesta Star hoodie - 89 Bapesta Star hoodie - 90 Bapesta Star hoodie - 91

Bapesta Star hoodie

Storlek: S-m
Kategori: Hoodies

250 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

As cool full zip hoodie med tryck (Ej äkta)

Mera från kategorin Hoodies
Visa alla
Hollister Hoodie - Hollister Hoodie | Vintage modell | Skick 9/10  Färgen svart | Storlek S | Hör av er för mer information/bilder!
2000s Hollister hoodie (Sällsynt!) - Säljer nu denna sjukt snygga vintage 2000s hoodie från Hollister i perfekt skick😊 Passar perfekt i passformen och är perfekt nu runt höst och ❄️🤩Säljs ej längre och är ur en limiterad upplaga och är därför ovanlig och eftertraktad🙌 Skriv vid funderingar !📲
Mjukissett ifrån Russerch - Super snyggt mjukisett ifrån från Russemerch i färgen light grey. Säljer för att setter inte kommer till användning längre. Inga riktiga defekter utan tyget har bara blivit lite nopprigt. Byxor i storlek XXS och tröjan i XS. Nypris: 1250kr men jag säljer för 600kr. Skriv för fler bilder❤️❤️
Mörkgrå hoodie från Polo Ralph Lauren - Snygg mörkgrå hoodie från Polo Ralph Lauren med vit snörning i huvan och röd broderad logga på bröstet. Tröjan har dragkedja framtill, två fickor och är tillverkad i mjuk bomullsmix. Perfekt för chill dagar och streetstyle.
Ralph lauren hoodie  - Självklart äkta. Inga deffekter eller liknande. 😊
Vit hollister hoodie - Vit hoodie från Hollister i storlek XS med marinblå tryck och detaljer. Tröjan har huva med snörning, känguruficka och två marinblå ränder på ärmarna. Mjuk insida i fleece och klassisk Hollister-logga framtill. Perfekt för chill dagar.
DROP NÄSTA VECKA: VINTAGE HOLLISTER , A&F - Nästa vecka (23-26 November) så kommer flertals av massor av trendiga hoodies att droppas som ni har frågat efter!! Ifall du redan nu vill reservera en hoodie så skriv gärna till mig! Hör av vid andra frågor!
Hoodie från Zandro Studio - Helt ny hoodie från Zandro studio. Använd en gång. 10/10 skick. Nypris 649.