Alla kategorier > Mode > Kläder > Jackor
Svart skinnjacka från Only
Svart skinnjacka från Only - 89

Svart skinnjacka från Only

Storlek: 40
Kategori: Jackor
Märke: Only
Färg: Svart

150 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer en snygg svart skinnjacka från Only. Den har en cool asymmetrisk dragkedja och quiltade detaljer på axlarna och ärmarna. Perfekt för höst och vår! Jackan har en tight passform som ger en stilren look. Liten i storleken, mer som en 38:a.

Mona
Mona
(1)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Svart skinnjacka från ONLY - Jättesnygg svart skinnjacka från ONLY med coola detaljer. Knappt använd, säljer den då den inte kommer till användning längre. Jättefint skick, ordinarie pris 630!💕💕
Svart skinnjacka från ONLY - Skinnjacka från ONLY med flera dragkedjor
Svart skinnjacka från Only - Svart skinn jacka i storlek 36 fint skick❤️
Svart skinnjacka från Only - Snygg svart skinnjacka från Only med dragkedjor och en cool krage. Jackan har flera fickor med dragkedja och en knappdetalj framtill. Perfekt för en edgy look!
Svart skinnjacka från ONLY - Säljer en svart skinnjacka från ONLY med klassisk bikerstil. Jackan har sned dragkedja, dekorativa dragkedjor på bröst och sidor samt detaljerade sömmar på axlar och ärmar. Perfekt för en cool och tidlös look.
Skinnjacka från Only - Skinnjacka i strl 36 från Only i använt skick
Svart skinnjacka från ONLY - Snygg svart skinnjacka från ONLY med klassisk bikerstil, silverfärgade dragkedjor och detaljer. Jackan har lång ärm, flera fickor med dragkedja och en ljusrosa insida. Endast använd en gång då jag fick den som present men inte är i min stil. Originalpris 699kr men säljer den för 200kr.
Svart skinnjacka med fuskpäls från ONLY - Säljer en svart skinnjacka från ONLY med fuskpäls vid kragen. Jackan har dragkedja, bälte i midjan och två snedställda fickor med dragkedja. Perfekt för dig som vill ha en cool och tidlös look.
Andra annonser från Jackor
Visa alla
Moncler cardigan  - Säljer min moncler cardigan i storlek S/M, den är i väldigt bra skick och har inga defekter 😁. Hör av er vid funderingar
Mörkgrön Meotine kappa - Säljer min så fina Meotine kappa, grön färg i storlek S/M. Varan är köpt från deras egna hemsida men endast använd några få gånger! Finns några noppror på framsidan annars fint skick! Skriv för frågor!
Mörkblå dunväst från Moncler - Hej, säljer en Moncler cardigan storlek S. Skriv för fler frågor eller bilder!
Moncler cardigan  - moncler cardigan, Den är i nyskick utan defekter, använd fåtal gånger. Storlek 2, passar mig som har storlek S
Massimo dutti hybrid cardigan - Storlek S | Massimo dutti | jackan är i väldigt fint skick | Normal passform | väldigt populär modell av Massimo dutti.
Vit/beige stickad cardigan - Mysig vit stickad jacka från Petroleum med kabelstickat mönster och dragkedja framtill. Jackan har en stor huva fodrad med mjuk grå fuskpäls och svart innerfoder. Perfekt för kyliga dagar och riktigt skön att bära.
Mörkblå jacka John Henric - John Henric, står storlek xs men sitter som s. Är 181cm väger 70kg som jämnförelse
Moncler cardigan grå - Säljer en grå cardigan från moncler som passar perfekt nu för den kommande våren. Den är storlek S och har inga defekter.Hör av dig vid funderingar, öppen för prisförslag