Alla kategorier > Mode > Kläder > Jackor
Svart läderjacka 70-tal
Svart läderjacka 70-tal  - 89 Svart läderjacka 70-tal  - 90 Svart läderjacka 70-tal  - 91

Svart läderjacka 70-tal

Storlek: OMÄRKT, L
Kategori: Jackor

150 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Läderjacka äkta 70-tal. Tillkommer en fluffig grå krage. Insydd i ryggen. Dragkedjor fungerar

Ellen Carlsen
Ellen Carlsen
(2)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
70-tals kavaj - Kavaj i ull, med snygg 70-talskrage. Jättefin kvalitet, 100% ull. Kavajen är svart med smala gråa ränder. Det är en herrkavaj men den är även snygg på tjejer.
Svart läderjacka  - Asfet vintage svart läderjacka i perfekt skick! Storlek L-XL. Möts i Malmö och tar swish! Står ej för frakt eller postens slarv (:
Fjällräven jacka 70-tals klassiker - Svart jacka Fjällräven strl xs med ludd invändigt. Ordinarie pris över 3000kr
Svart läderjacka  - En snygg oversized läderjacka i en 90-tals vibe. Den är i bra skick men har täken på användning  Är lite osäker på storleken men tror att det är mellan XL-XXL
70-tals vintage skinnjacka - Snygg svart skinnjacka med stilrena linjer och dragkedja framtill. Jackan har axelvaddar. Man kan se på lädret att de är gammalt läder och inget nytt. Inga defekter! Dm vid frågor
Svart läderjacka från Stay - Säljer min svarta läderjacka från Stay, den är oversized💗 Säljer för att den inte kommer till användning tyvärr. Finns en defekt på kragen
Snygg läderjacka - Perfekt för vintern. Endast använd fåtal gånger. Frakten tillkommer.
Andra annonser från Jackor
Visa alla
Svart vindjacka från Moncler med huva - Snygg svart vindjacka från Moncler med huva och dragkedja framtill. Jackan har Moncler-logga på ärmen, två fickor med knappar och coola ränder på huvan. Perfekt för dig som vill ha en stilren och sportig look. Men ett litet hål i ryggen som nt man ser ifrån långt håll men annars jätte fin jacka
Olivgrön mocka jacka  - Snygg olivgrön mocka jacka ifrån Zara. Skriv för frågor eller funderingar. 💞
Mörkgrön stickad cardigan från Weekday - Bra skick
Mörkblå overshirt  - säljer en riktigt schysst overshirt från dressmann. perfekt för lager-på-lager och en clean look. modellen är 178cm
Svart kappa med bälte och fickor - Lång Kappa från Vero Moda. Har 2 fickor med ett bälte som går att knyta i midjan. Ordinarie pris 700 kr säljer för 650, pris kan diskuteras då jag använt kappan några gånger , säljer för att jag hittat en annan i min storlek och stil🩷ingen retur🩷
Superdry Fieldjacket - En extremt snygg fieldjacket i en trevlig grön comorway! Storlek M men passar S. Hör av dig vid frågor.
Moncler Cardigan  - Snygg vit cardigan jacka från Moncler med quiltad front, två fickor med knappar och dragkedja. Ärmar och rygg i stickad bomull, klassisk Moncler-logga på ärmen. Perfekt för dig som vill ha en stilren och exklusiv look.