Alla kategorier > Mode > Kläder > Jackor
Svart pufferjacka från ONLY
Svart pufferjacka från ONLY - 0 Svart pufferjacka från ONLY - 1

Svart pufferjacka från ONLY

Storlek: S
Kategori: Jackor
Märke: Only
Färg: Svart
Skick: Bra skick

120 SEK

Frakt från 45 SEK
Beskrivning

Säljer en svart pufferjacka från ONLY i storlek S. Jackan har quiltad design, hög krage och dragkedja framtill. Perfekt för kyliga dagar och har en snygg, stilren look som funkar till de flesta outfits.

Eva Widberg
Eva Widberg
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Svart pufferjacka från ONLY, S - Säljer en svart pufferjacka från ONLY i storlek S. Jackan har huva med snörning, dragkedja och tryckknappar framtill samt två stora fickor. Använd i en halv säsong och är i jättebra skick. 1100kr nypris. Skriv gärna om du har några frågor💕
Svart pufferjacka från ONLY - Säljer en svart pufferjacka från ONLY i storlek S. Jackan har en dragkedja framtill och stora fickor med knappar. Perfekt för kalla dagar med sin varma och quiltade design. Den har en skön huva och är i mycket bra skick. Perfekt för vintern! Oversize i modellen, använde bara några gånger
Svart pufferjacka från ONLY - Svart pufferjacka från ONLY i storlek S. Priset kan diskuteras
Svart pufferjacka från ONLY - Svart pufferjacka från ONLY med huva och dragkedja framtill. Jackan har quiltad design och är lätt vadderad, perfekt för kyliga dagar. Snygg och enkel modell med lång ärm och smal passform. Passar dig som gillar stilren och sportig look.
Svart lång pufferjacka från ONLY - Säljer en svart lång pufferjacka från ONLY med snygga quiltade detaljer i skinnimitation på axlar och ärmar.Jackan har en stor huva med fluffig fuskpäls och dragkedja framtill. Perfekt för kalla dagar och ger en riktigt stilren look. Jackan har använts i två år, men är fortfarande i mycket gott skick och har inga skador eller defekter
Svart pufferjacka från ONLY med huva - Säljer en svart pufferjacka från ONLY i storlek S. Jackan är i normal passform och går till midjan. Jackan har en stor huva, dragkedja framtill och quiltad design. Skicka 8/10. Skicka pm vid frågor.
Svart pufferjacka från Only - Säljer en svart pufferjacka från Only med huva och dragkedja framtill. Jackan har ett quiltat mönster och är perfekt för kyligare dagar. Långärmad och med en klassisk, enkel design som funkar till det mesta.
Svart pufferjacka - ONLY - Säljer en svart pufferjacka från ONLY i storlek M. Jackan har huva, dragkedja framtill och quiltad design. Jackan är använd fåtal gånger och är i mycket fint skick. Bär oftast storleken S men i just denna modell var det mer passande med M, hör av dig om du vill se hur den sitter på!
Andra annonser från Jackor
Visa alla
Rutig overshirt i bruna toner - Snygg rutig overshirt i bruna, svarta och röda toner. Jackan har en boxig, loose passform med krage och tryckknappar framtill. Perfekt att slänga över en hoodie eller t-shirt för en chill look.
Vit fleecejacka från Patagonia - Mysig vit fleecejacka från Patagonia med blå dragkedja och detaljer i orange. Jackan har hög krage och lång ärm, perfekt vår eller höstjackan, funkar även som mellan lager på tex afterski. Sparsamt änvänd ca 5 gånger 💗💗
Brun oversized skinnjacka - Snygg brun oversized skinnjacka med dragkedja framtill och stora fickor. Helt ny oanvänd med prislapp kvar! Slutsåld överallt
Moncler jacka  - Storlek 2 som jag tror motsvarar ungefär xs-s, vet ej om den e äkta då den e köpt här
 Moncler Cardigan  - Snygg svart cardigan jacka från Moncler med quiltad framsida och stickade ärmar. Jackan har rund halsringning, dragkedja framtill och två fickor med knappdetaljer. Moncler-logga på ärmen och diskret glansig finish på framsidan ger en exklusiv känsla.
Moncler cardigan - Moncler cardigan, storlek s men skulle säga att den är lite mindre i storleken. Skriv vid funderingar😁
J.Lindeberg Jacka  - Hej! Säljer nu denna väldigt snygga och eftertraktade J.Lindeberg jackan! Jackan är slutsåld överallt och går inte att få tag på… jackan är perfekt nu till vintern Storlek M  Ny pris: 6000 kr Säljs för: 1899 kr