Alla kategorier > Mode > Kläder > Jackor
Blå vindjacka från Vossatassar
Blå vindjacka från Vossatassar - 0 Blå vindjacka från Vossatassar - 1

Blå vindjacka från Vossatassar

Storlek: 110
Kategori: Jackor
Färg: Blå
Skick: Mycket bra skick

135 SEK

Frakt från 39 SEK
Beskrivning

Säljer en blå vindjacka från Vossatassar med huva och grått fleecefoder. Jackan har dragkedja, tryckknappar och flera fickor framtill. Söt liten figur på bröstet och praktisk hängare i nacken. Perfekt för blåsiga dagar!

Aruni Jina
Aruni Jina
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Blå vindjacka från Baracuta - Säljer en stilren blå vindjacka från loro piana. Jackan har en dragkedja framtill och en klassisk krage. Perfekt för vår och höst när vädret är lite osäkert. Passar bra till både jeans och chinos.
Blå vindjacka från Everest - Säljer en blå vindjacka från Everest med huva och dragkedja framtill. Jackan har en stilren design och är perfekt för blåsiga dagar. Den är lätt och smidig att bära med sig.
Blå vindjacka från Everest - Snygg blå vindjacka från Everest med huva och dragkedja framtill. Perfekt för blåsiga dagar och outdoor-aktiviteter. Jackan har minimalistisk design och justerbar huva för extra skydd.
Blå vindjacka från Haglöfs - Säljer en blå vindjacka från Haglöfs med huva och hel dragkedja framtill. Jackan har två stora fickor med lock och reflekterande detaljer på ärmarna. Perfekt för dig som vill ha en stilren och funktionell jacka till vardags. Nästan ny skick, kom gjärna privat för bättre bilder och andra frågor
Blå vindjacka från Ellesse - Säljer en blå vindjacka från Ellesse med stor vit logga framtill och halv dragkedja. Jackan har huva och praktiska fickor på sidorna. Perfekt för dig som gillar sportig stil och vill ha något snyggt och funktionellt.
Blå vindjacka med huva från H&M - Säljer en blå vindjacka från H&M i storlek 80. Jackan har huva, dragkedja framtill och snörning i midjan. Perfekt för blåsiga dagar och enkel att ta på. Fodrad insida för extra komfort.
Blå och orange vindjacka med huva - Snygg tvåfärgad vindjacka från Didriksons i blått och orange. Jackan har huva, sned bröstficka, reflexdetaljer på ärmar och rygg samt dragkedja och knappar framtill. Perfekt för blåsiga dagar och har en cool, sportig look.
Blå vindjacka från Race Marine - Snygg marinblå vindjacka från Race Marine med huva och vita snören. Jackan har röda och vita ränder över bröstet, hel dragkedja framtill och justerbar nederkant. Perfekt för blåsiga dagar och sportig stil.
Andra annonser från Jackor
Visa alla
Rutig overshirt i bruna toner - Snygg rutig overshirt i bruna, svarta och röda toner. Jackan har en boxig, loose passform med krage och tryckknappar framtill. Perfekt att slänga över en hoodie eller t-shirt för en chill look.
Moncler jacka  - Storlek 2 som jag tror motsvarar ungefär xs-s, vet ej om den e äkta då den e köpt här
Brun oversized skinnjacka - Snygg brun oversized skinnjacka med dragkedja framtill och stora fickor. Helt ny oanvänd med prislapp kvar! Slutsåld överallt
Mörkblå overshirt  - säljer en riktigt schysst overshirt från dressmann. perfekt för lager-på-lager och en clean look. modellen är 178cm
Svart kappa med bälte och fickor - Lång Kappa från Vero Moda. Har 2 fickor med ett bälte som går att knyta i midjan. Ordinarie pris 700 kr säljer för 650, pris kan diskuteras då jag använt kappan några gånger , säljer för att jag hittat en annan i min storlek och stil🩷ingen retur🩷
Svart vindjacka från Moncler med huva - Snygg svart vindjacka från Moncler med huva och dragkedja framtill. Jackan har Moncler-logga på ärmen, två fickor med knappar och coola ränder på huvan. Perfekt för dig som vill ha en stilren och sportig look. Men ett litet hål i ryggen som nt man ser ifrån långt håll men annars jätte fin jacka