Alla kategorier > Mode > Kläder > Jackor
Svart pufferjacka från McKinley
Svart pufferjacka från McKinley - 0 Svart pufferjacka från McKinley - 1 Svart pufferjacka från McKinley - 2 Svart pufferjacka från McKinley - 3 Svart pufferjacka från McKinley - 4 Svart pufferjacka från McKinley - 5

Svart pufferjacka från McKinley

Storlek: 164
Kategori: Jackor
Färg: Svart
Skick: Mycket bra skick

275 SEK

Frakt från 49 SEK
Beskrivning

Svart pufferjacka från McKinley med hög krage och dragkedja framtill. Avtagbar luva. Jackan har två snedställda fickor med dragkedja samt en ficka på ena ärmen. Den här ribbade muddar vid ärmslut och nederkant, vid ärmslutet med öppning för tummen. Perfekt för kalla dagar eller i skidbacken. .

Aina Adolfsson
Aina Adolfsson
(1)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Svart pufferjacka från McKinley - Svart pufferjacka från McKinley med huva och dragkedja framtill. Jackan har ett stilrent, quiltat mönster och reflekterande detaljer baktill. Perfekt för kalla dagar och har en modern, loose passform som ger skön komfort.
Svart pufferjacka från McKinley - Svart pufferjacka från McKinley med quiltad framsida och dragkedja. Jackan har hög krage och långa ärmar, perfekt för kyliga dagar. Snygg och enkel design som funkar till det mesta. Materialet är syntet och jackan har praktiska fickor med dragkedja.
Svart pufferjacka från McKinley - Svart pufferjacka från McKinley med mysigt vitt foder och huva. Jackan har dragkedja framtill och en enkel, stilren design. Perfekt för kalla dagar när du vill hålla dig varm och bekväm. Passar dig som gillar en klassisk look med lite extra fluff.
Svart pufferjacka från Mckinley - Säljer en rikigt fin vinter jacka från Mckinley. Jackan har fickor vid bröstet och två fickor på magen. Jackan har inga synliga tecken på användning. Jackan är i storlek 164 men är som S. Ny pris 1000kr! Skriv vi funderingar och kom med prisförslag. ⛰️✌️
 Svart McKinley pufferjacka - Säljer en svart pufferjacka från McKinley i storlek 46. Jackan har huva, dragkedja framtill och två sidofickor, och två innerfickor. Perfekt för kalla dagar med sin vadderade design och klassiska look. Passar dig som vill ha en varm och enkel jacka till vintern. Jackan har dock två skador som är lagade (kolla bilder)
Svart pufferjacka från McKinley - Säljer en svart pufferjacka från McKinley med hög krage och dragkedja framtill. Jackan har en bröstficka med dragkedja och två sidofickor. Perfekt för kalla dagar och enkel att matcha med allt. Klassisk quiltad look och diskret logga på ärmen.
Svart pufferjacka från McKinley - Säljer en svart pufferjacka från McKinley i mycket bra skick. Jackan har en dragkedja framtill och är perfekt för kalla vinterdagar. Den är långärmad och har en skön huva för extra värme. Perfekt för både vardag och utomhusaktiviteter!
Svart pufferjacka från McKinley - Säljer en svart pufferjacka från McKinley i storlek 146. Jackan har hög krage, dragkedja framtill och två fickor med knappstängning. Perfekt för kalla dagar och har en stilren look med diskreta reflexdetaljer på ryggen.
Andra annonser från Jackor
Visa alla
Rutig overshirt i bruna toner - Snygg rutig overshirt i bruna, svarta och röda toner. Jackan har en boxig, loose passform med krage och tryckknappar framtill. Perfekt att slänga över en hoodie eller t-shirt för en chill look.
Vit fleecejacka från Patagonia - Mysig vit fleecejacka från Patagonia med blå dragkedja och detaljer i orange. Jackan har hög krage och lång ärm, perfekt vår eller höstjackan, funkar även som mellan lager på tex afterski. Sparsamt änvänd ca 5 gånger 💗💗
Brun oversized skinnjacka - Snygg brun oversized skinnjacka med dragkedja framtill och stora fickor. Helt ny oanvänd med prislapp kvar! Slutsåld överallt
Moncler jacka  - Storlek 2 som jag tror motsvarar ungefär xs-s, vet ej om den e äkta då den e köpt här
Svart kappa med bälte och fickor - Lång Kappa från Vero Moda. Har 2 fickor med ett bälte som går att knyta i midjan. Ordinarie pris 700 kr säljer för 650, pris kan diskuteras då jag använt kappan några gånger , säljer för att jag hittat en annan i min storlek och stil🩷ingen retur🩷
Mörkblå overshirt  - säljer en riktigt schysst overshirt från dressmann. perfekt för lager-på-lager och en clean look. modellen är 178cm
Svart vindjacka från Moncler med huva - Snygg svart vindjacka från Moncler med huva och dragkedja framtill. Jackan har Moncler-logga på ärmen, två fickor med knappar och coola ränder på huvan. Perfekt för dig som vill ha en stilren och sportig look. Men ett litet hål i ryggen som nt man ser ifrån långt håll men annars jätte fin jacka