Alla kategorier / Mode / Kläder / Jackor
Vintage läderkavaj i fejkläder
Vintage läderkavaj i fejkläder - 89 Vintage läderkavaj i fejkläder - 90

Vintage läderkavaj i fejkläder

Storlek: XL
Kategori: Jackor

70 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Skitsnygg vintage läderkavaj i fejkläder. Köpt second hand så i använt men bra skick. I storlek xl dam men sitter superfint oversized på mig som brukar vara s/m!

hade
hade
(16)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Zebrarandiga byxor - Säljer dessa skitballa zebra brallor köpa second hand. Funkar båda hög och lågmidjay på mig med storlek s/m!
Babytee  - Skitsöt glittrig babytee köpt second hand! Passar mig i storlek s/m men är stretchig så passar nog både större o mindre! Använd men i bra skick, (endast använd av mig två gånger) fråga bara om d vill ha fler bilder💕
Kort omlottkjol - Skitsöt kort knytkjol köpt på emmaus men aldrig använd av mig! Jättefint mönster och perfekt nu till hösten/sen sommaren. Eftersom det är en knytkjol passar den nog de flesta storlekar! (Tröjan på bilden är också till salu på min sida!)
Linne - Mönstrad linne från Urban outfitters. Använd men i bra skick! Jag är i storlek s/m men linnet är stretchiga så det passar nog större o mindre! Superfint nu till hösten o sensommaren också!
Vitt linne - Vitt linne från hm! Helt oanvänt (förutom när jag tog bilden) och jättefint! Har stretchiga resårband så passar nog alla mellan xs- m. Säljer också kjolen på bilden!
Vintage linne  - Linne köpt second hand för några månader sen men tyvärr inte kommit till användning. Fint skick och skulle passa jättebra till typ fest, tror det passar bäst på ngn i storlek s. Jeansen är också till salu på min sida!
linne - Fint ”luddigt” linne med 90 tals typ baby spice vibbar. Köpt hör på Plick men kommer tyvärr inte till användning. Stretchiga så passar nog alla mellan s-L (jag på bilden är s/m). Jeansen är också till salu på min sida☺️
Vit tröja - Skitsnygg vit tröja med print på. Köpt för länge sen, tror på vero moda och är i bra skick (förutom ett hål längst linningen längst ner men det är inget man tänker på, kan skicka bild privat💕).
Rosa slipdress  - (Ursäkta skrynkligheten lol) Säljer denna jättefina rosa slipdressen! Köpt på humana med kommer inte till användning därför säljer jag den❤️ Räcker mig som är 161 till typ mitten av låren (som ni ser på bilden) och den har jättefina spetsdraperi med slitsar på sidorna!
Vintage omlottkjol - Denna vintage omlottkjol köpt på humana. Älskar färgerna och sköldpaddsmönstret! Eftersom att det är en knytkjol passar den nog de flesta storlekar men den går inte hela vägen runt på mig som är w28 så slitsen blir likosm öppen hela vägen upp (vilket jag bara tycker e snyggt dock 😊). Folk som har mindre storlekar kanske kan stänga den hela vägen dock!
Liknande annonser
Visa alla