Alla kategorier > Mode > Kläder > Jackor
Adidas puffer coat
Adidas puffer coat - 89 Adidas puffer coat - 90

Adidas puffer coat

Storlek: 6
Kategori: Jackor
Märke: Adidas

20 GBP

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Very good condition

ElinEvans
ElinEvans
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Adidas puffer jacka  - Den är mycket varm och skön.
Adidas puffer  - Säljer nu min adidas puffer cropped jacka, ganska varm och kan även användas under vinter dagar skulle jag säga. Storlek 44, passar mellan L-XL
Adidas puffer - Adidas jacka knappt använd .
Adidas Puffer Jacket - Säljer varm mörkblå Adidas Puffer Jacket perfekt för vinterns kyla! Köptes för många år sedan endast använt fåtal gånger under vintern 2017! Uppskattar storlek M/L
Svart puffer slim jacka från Adidas - Säljer en snygg svart pufferjacka från Adidas med klassiska vita ränder längs ärmarna. Jackan har en huva och dragkedja framtill, perfekt för kyliga dagar. Den är i mycket bra skick och passar både till vardags och sportiga aktiviteter. Har inte tagit på mig den mer än 5 gånger bara inte min stil så den är ny.
Adidas revasiable puffer jacket  - Super fin Adidas jacka. Kan användas på 2 sätt som på bilden. Den är väldigt svår & få tag på & sällsynt!! Använd vid 2 tillfällen, så den är i nytt skick!!
Andra annonser från Jackor
Visa alla
Beige dunjacka från Canada Goose - Snygg beige dunjacka från Canada Goose med quiltad front och grå ärmar. Jackan har dragkedja framtill, två fickor med knappar och klassisk logotyp på ärmen. Perfekt för kyliga dagar och riktigt stilren look.
Under Armour windbreaker - Snygg tvåtonad grå vindjacka från Under Armour med huva och hel dragkedja framtill. Jackan har långa ärmar, två sidofickor och logga på bröstet. Perfekt för dig som vill ha en sportig och stilren look. Jackan är unik, Säljs inte längre på nättet, den är i mycket bra skick och är använd fåtal gånger, inga konstigheter med den, kom dm för frågor.
Moncler cardigan - Moncler cardigan storlek M bra passform
Svart quiltad jacka Sail Racing - Riktigt sjyst svart jacka från Sail Racing med huva och dragkedja. Ärmarna är släta och i mjukare material, medan kroppen är i ett glansigare.
Moncler cardigan - Säljer nu en riktigt snygg moncler cardigan eftersom att jag hittat en annan. Den är helt ny och kommer med lappar och allt sånt. Den är i storlek L men passar som en M. Jag på bilden är 185 och väger 71kg. ⚠️OBS 1;1 K0P1A ⚠️
Riley Field Jacket - Snygg marinblå vindjacka från Riley med fyra framfickor och knappar. Skriv och ni har frågor och pris kan diskuteras🙌
Ralph lauren Field Jacket - Säljer nu min Ralph lauren jacka! Perfekt inför vår säsongen! Den är i storlek | S |, och passar någon som är ungefär 177-184 (cm). Priset är ej huggit i 🪨och om du har funderingar skriv till mig privat.
Grå vindjacka från Under Armour -  Grå vindjacka från Under Armour med luva