Alla kategorier > Mode > Kläder > Jackor
Svart glansig pufferjacka med huva
Svart glansig pufferjacka med huva - 89 Svart glansig pufferjacka med huva - 90

Svart glansig pufferjacka med huva

Storlek: S
Kategori: Jackor
Märke: Moncler
Färg: Svart
Skick: Nytt skick

1300 SEK

Frakt från 59 SEK
Beskrivning

Snygg svart glansig pufferjacka från Moncler med huva och dragkedja. Perfekt för kalla dagar med sin quiltade design som håller värmen. Jackan har långa ärmar och en stilren look. Säljer den för att den passar inte mig längre.

Noah
Noah
(6)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Svart glansig dunväst med huva - Snygg svart dunväst med glansig finish och huva. Västen har dragkedja framtill, två fickor med tryckknappar och breda quiltade paneler. Perfekt för lager på lager och streetwear-vibe.
Svart glansig pufferjacka Moncler - Snygg svart pufferjacka från Moncler med glansig finish och huva. Jackan är i ett väldigt bra skick, knappast använd. Den är i storlek S men passar som en M också.
Svart glansig pufferjacka med huva - Snygg svart pufferjacka med glansig finish och stor huva. Jackan har dragkedja framtill och sidofickor, perfekt för kalla dagar. Passar dig som vill ha en trendig och bekväm look. Pris går att diskutera🫶🏼
Svart pufferjacka med huva - Säljer en svart pufferjacka från Moncler med glansig finish och huva. Jackan har dragkedja framtill, två fickor med dragkedja och en ficka med knapp på ärmen med Moncler-logga. I storlek S, aldrig använd
Svart pufferjacka med huva från Moncler - Säljer en svart pufferjacka från Moncler med huva och dragkedja. Jackan har stickade ärmar, quiltad kropp och coolt blixtmönster i vitt på ena ärmen. Två fickor framtill och snörning i huvan. Perfekt för dig som vill ha en streetig look.
Svart Moncler pufferjacka med huva - Säljer en svart pufferjacka från Moncler med stor huva och klassisk logga på ärmen. Jackan har knappar och dragkedja framtill, samt två fickor på sidorna. Perfekt för kalla dagar och har en riktigt schysst, boxig passform.
Svart glansig dunjacka med huva - Intressekoll på min svarta monclerjacka, finns ett litet hål på armbågen som ej syns, kvitto finns, nypris 9999
Svart pufferjacka med huva - Svart pufferjacka  med huva och broderad logga på ryggen. Jackan har quiltad insida, dragkedja framtill och två sidofickor med dragkedja. Elastisk nederkant med logo-tryck. Perfekt för kalla dagar och snygg streetstil. Den va för liten för mig, Denna är i M/L. Nfc tagg finns. Köpt här på plick så osäker på om den är real, därav priset
Andra annonser från Jackor
Visa alla
Olivgrön mocka jacka  - Snygg olivgrön mocka jacka ifrån Zara. Skriv för frågor eller funderingar. 💞
Mörkgrön stickad cardigan från Weekday - Bra skick
Superdry Fieldjacket - En extremt snygg fieldjacket i en trevlig grön comorway! Storlek M men passar S. Hör av dig vid frågor.
Grön quiltad overshirt jacka - Säljer en ljusgrön quiltad overshirt/jacka från Zara. Jackan har oversized passform, stora fickor framtill och är tillverkad i ett mjukt, strukturerat material.
Custommade jacka -  Storlek s-m i jätte bra skick. Priset kan diskuteras
Oversized ljusblå jeansjacka - Säljer en oversized ljusblå jeansjacka med klassisk krage och knappar framtill. Jackan har två bröstfickor med lock och knapp samt sidfickor. Perfekt att slänga över en klänning eller till vardagslooken.
Massimo dutti jacka - Svart dunjacka från Massimo dutti. Knappt använd, jättefint skick. Strl M, men passar mig som vanligtvis har S eller XS.
Svart vindjacka från Moncler med huva - Snygg svart vindjacka från Moncler med huva och dragkedja framtill. Jackan har Moncler-logga på ärmen, två fickor med knappar och coola ränder på huvan. Perfekt för dig som vill ha en stilren och sportig look. Men ett litet hål i ryggen som nt man ser ifrån långt håll men annars jätte fin jacka