Alla kategorier > Mode > Kläder > Jackor
alpha industries jacka dam grön
alpha industries jacka dam grön - 89 alpha industries jacka dam grön - 90

alpha industries jacka dam grön

Storlek: M
Kategori: Jackor

400 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Inköpt i butik för 3 år sedan men är väldigt sällan använd så i nyskick. En tjockare bomberjacka som passar perfekt för både höst och vinter.

Jessica Malmros
Jessica Malmros
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Alpha Industries jacka - grön  - En grön jacka från Alpha Industries. Använd ett fåtal gånger och är i nyskick. Hör av dig med frågor eller för fler bilder😇
Grön bomberjacka från Alpha Industries - Säljer en grön bomberjacka från Alpha Industries med den klassiska 'Remove Before Flight' taggen. Jackan har en dragkedja framtill och ribbade muddar vid ärmslut och nederkant. Insidan är i en kontrasterande orange färg. Perfekt för en cool och avslappnad stil.
Grön bomberjacka från Alpha Industries - Säljer en klassisk grön bomberjacka från Alpha Industries med orange foder och ikonisk 'Remove Before Flight'-tag på ärmen. Jackan har dragkedja, ribbade muddar och flera fickor. Perfekt för dig som gillar streetwear och tidlös stil.
Grön och brun jacka från Alpha Industries - Säljer en FET grön och brun jacka från Alpha Industries med en mysig pälsfodrad insida och krage. Jackan har långa ärmar och en dragkedja framtill. Den har också en praktisk ficka med dragkedja på ärmen. Passar S/M
Alpha Industries Jacka - Säljer min brors gröna bomberjacka som är från Alpha Industries. Tyvärr är den röda flärpen som brukar sitta på armen borta. Storlek Large men den passar ändå mig som annars brukar vara S bra- men jag gillar ju oversized så kan va därför. Unisex men är köpt från herravdelningen. Den är ej använd, han köpte den endast och orkade inte lämna tillbaka den då den inte satt bra på honom. Blir det många intressen så blir det bud. Frakt betalas av köpare. Snabb affär om du kommer med rimligt pris. Nypris: ca 1500kr
Alpha industries jacka - Olivgrön alpha industries jacka i storlek S. Knappt använd, som ny. Perfekt till höst/vår
Alpha industries jacka  - Alpha sommar jacka i storlek Large, skulle säga att den sitter mer som en Medium
Grön bomberjacka från Alpha Industries - Säljer en klassisk grön bomberjacka från Alpha Industries. Jackan har en dragkedja framtill och ribbade muddar vid ärmslut och nederkant. Den har en ikonisk röd tagg på ärmen och en ficka med dragkedja. Perfekt för en cool och avslappnad stil.
Andra annonser från Jackor
Visa alla
Olivgrön mocka jacka  - Snygg olivgrön mocka jacka ifrån Zara. Skriv för frågor eller funderingar. 💞
Mörkgrön stickad cardigan från Weekday - Bra skick
Grön quiltad overshirt jacka - Säljer en ljusgrön quiltad overshirt/jacka från Zara. Jackan har oversized passform, stora fickor framtill och är tillverkad i ett mjukt, strukturerat material.
Superdry Fieldjacket - En extremt snygg fieldjacket i en trevlig grön comorway! Storlek M men passar S. Hör av dig vid frågor.
Custommade jacka -  Storlek s-m i jätte bra skick. Priset kan diskuteras
Svart vindjacka från Moncler med huva - Snygg svart vindjacka från Moncler med huva och dragkedja framtill. Jackan har Moncler-logga på ärmen, två fickor med knappar och coola ränder på huvan. Perfekt för dig som vill ha en stilren och sportig look. Men ett litet hål i ryggen som nt man ser ifrån långt håll men annars jätte fin jacka
Oversized ljusblå jeansjacka - Säljer en oversized ljusblå jeansjacka med klassisk krage och knappar framtill. Jackan har två bröstfickor med lock och knapp samt sidfickor. Perfekt att slänga över en klänning eller till vardagslooken.
Massimo dutti jacka - Svart dunjacka från Massimo dutti. Knappt använd, jättefint skick. Strl M, men passar mig som vanligtvis har S eller XS.